Pasażer Frontier Airlines oskarżony o obmacywanie i uderzanie stewardesą

Mężczyzna z Ohio został aresztowany w weekend na Florydzie po tym, jak oskarżono go o dotknięcie i uderzenie pięścią dwóch stewardess podczas lotu z Filadelfii do Miami.

Maxwell Perry, 22 lata, z Norwalk w stanie Ohio, został aresztowany w sobotę na międzynarodowym lotnisku w Miami i oskarżony o trzy zarzuty pobicia, zgodnie z raportem policji Miami-Dade.

Policja powiedziała, że ​​Perry wypił dwa drinki podczas lotu Frontier i zamówił kolejny. Urzędnicy powiedzieli, że Perry umieścił pusty kubek na plecach stewardesy, który następnie poprosił go, aby go nie dotykał. W raporcie stwierdzono, że w pewnym momencie Perry wylał drinka na koszulę, poszedł do łazienki i wyszedł bez koszuli. Stewardesa pomogła mu wyjąć z torby kolejną koszulkę.

Policja powiedziała, że ​​po 15 minutach wędrówki Perry złapał za klatkę piersiową dwie stewardesy. Urzędnicy powiedzieli, że wezwali stewardesę, aby zobaczyć, jak Perry uderza drugiego mężczyznę w twarz. Stewardessa i pasażerowie w pobliżu Jagoda przywiązana do siedzenia za pomocą paska i przedłużenia pasa bezpieczeństwa, powiedział raport.

Linie Frontier Airlines wydały oświadczenie, że współpracują z organami ścigania w celu ścigania pasażera. Stewardesy zostały umieszczone na płatnym urlopie do czasu dochodzenia.

Berry był wolny na obligacjach o wartości 1500 dolarów. Internetowe akta sądowe nie wspominały o adwokatu.

READ  Licencjonowani sprzedawcy marihuany wkrótce będą mogli dostarczać marihuanę do Twojego domu w BC Nowości

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top