Akcje Hongkongu spadły po gwałtownych spadkach

Akcje Hongkongu spadły po gwałtownych spadkach

Osoba w masce ochronnej przechodzi obok znaków Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. (HKEX) wyświetlany w kompleksie Exchange Square w Hongkongu w Chinach w środę 19 sierpnia 2020 r.

Rui Liu | Bloomberg przez Getty Images

Akcje w Hongkongu były niestabilne, podczas gdy rynki Chin kontynentalnych kontynuowały spadki we wtorek, podczas gdy inne główne rynki azjatyckie wzrosły po drugiej z rzędu pozytywnej sesji na Wall Street.

The Hang Seng Indeks W Hongkongu stracił aż 1,54%, a ostatnio wzrósł o 0,18%, podczas gdy Hang Seng Tech był powyżej 1%.

Powiesić Seng Akcje indeksów i chińskich spółek technologicznych w Zjednoczone państwo Na początku tygodnia gwałtownie spadła, ponieważ nastroje inwestorów zmieniły się po zakończeniu Kongresu Partii Chińskiej i opublikowaniu szeregu opóźnionych danych gospodarczych.

Chiny kontynentalne Łódź szanghajska Stracił 0,28%, podczas gdy składnik Shenzhen spadł o około 1%.

The Nikkei 225 Dodał 0,77%, a indeks Topix wzrósł o 0,8%. w Australii , S&P / ASX 200 Wzrósł o 0,3%.

Korea Południowa Cosby Otworzył się niżej przed wzrostem o 0,34%, podczas gdy Indeks KOSDAQ wzrósł o 0,35%. Najszerszy indeks MSCI akcji Azji i Pacyfiku poza Japonią wzrósł o 0,3%.

Singapur ma opublikować dane o inflacji we wtorek HSBC Zarobki są raportowane.

W nocy w Stanach Zjednoczonych indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 417,06 punktu (1,3%) i zamknął się na poziomie 31 499,62. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,2% i zamknął się na poziomie 3 797,34. Nasdaq Composite dodał prawie 0,9%, zamykając się na poziomie 10 952,61.

READ  Firma BC Restaurants poprosiła lidera branży o ponowne otwarcie 25 maja

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *