GRL Prologues wchodzi do Polski w Bośni

Firma Global Reach Logistics Projects wynajęła 11 680 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w Parku Bosnas.

GRL jest partnerem e-commerce 3PL zapewniającym kompleksowe, zintegrowane usługi w zakresie łańcucha dystrybucji i kompletacji dla sprzedawców internetowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Polski konsultant Oxy Immo i czeska agencja 108 reprezentują firmę w tego typu transakcjach w obu krajach w ramach sieci IRELS (International Real Estate Logistics Solutions), która świadczy usługi wsparcia dla firm w tej dziedzinie.

Wejście Global Reach Logistics do Polski jest wynikiem naszej udanej współpracy z międzynarodową firmą IRELS oraz naszej lokalnej współpracy z czeską firmą 108 Agency. Klient poszukuje dużej, dobrze skomunikowanej powierzchni logistycznej, najlepiej dostępnej od zaraz lub w budowanych magazynach, ale zostanie wkrótce dostarczona. W wyniku analizy i przedstawienia kilku opcji ekspansji na polskim rynku, globalny Prolog Reich Logistics zdecydował się przyjąć Park Bosna i zająć 100 proc. jednego z dostępnych budynków.
Piotr Roszkowski, Zastępca Dyrektora ds. Przemysłu i Logistyki w Oxy Immo

Prologis Park Bosnas składa się z czterech budynków z ponad 43 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej. Znajduje się 16 km na zachód od centrum miasta Bosnok, w pobliżu drogi krajowej nr 92 i drogi ekspresowej S11.

READ  Pomorsky i Vormyosko-Mazursky w częściowej komorze śluzowej. Co to jest i kiedy się zmienia?

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top