Selena Gomez w dowcipie o przeszczepie nerki w dobrej walce

„Nie jestem pewien, w jaki sposób żarty o przeszczepach w programach telewizyjnych stały się rzeczą”.

Klub piosenkarza dobra walka Wyśmiewać się z przeszczepu nerki w 2017 roku, w jednym z jej nowych odcinków.

„Nie jestem pewien, w jaki sposób pisanie dowcipów o przeszczepach w programach telewizyjnych stało się rzeczą, ale niestety wydaje się, że tak” – napisała na Twitterze.

Nie jestem pewien, czy pisanie dowcipów o transplantacjach dla programów telewizyjnych stało się rzeczą, ale niestety wydaje się, że tak się stało. Mam nadzieję, że w pokoju następnego scenarzysty, kiedy zostanie zrobiony jeden z tych niesmacznych dowcipów, zostanie on od razu wywołany i nigdy nie pojawi się na antenie.

@selinagomez/via Twitter: @selenagomez

„Mam nadzieję, że w pokoju następnego scenarzysty, gdy zostanie pokazany jeden z tych niesmacznych dowcipów, zostanie on natychmiast wywołany i nie zostanie wyemitowany” – kontynuował Gomez.

W odcinku 4 sezonu 5, postać Nyambi Nyambi, Jay, mówi, że wydaje się, że ludzie „potrzebują pozwolenia, aby opowiedzieć dowcip”.

Kiedy pyta go, które żarty są tematem tabu, Jim, grany przez Ifádansi Rashad, odpowiada: „Przeszczep nerki Seleny Gomez”.

Bez smaku żart wyemitowano dopiero rok po Pawiu Uratuj go, dzwoniąc dzwonkiem Restart Spotkałem się z dużym luzem Żartować o tym samym.

Jeśli już, to znak, że niektóre rzeczy powinny być tabu w świecie komedii.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Dni spoilerów w naszym życiu: 31 maja - 4 czerwca 2021 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top