NHL odkłada 9 meczów w kanadyjskich miastach ze względu na ograniczenia frekwencji związane z pandemią

  • NHL przełożone 9 meczów kanadyjskich
  • Finałowe 2 mecze serii Rivalry Series anulowane
  • Kyrie Irving jest poza protokołem COVID
  • Colts QB Carson Wentz przegapi niedzielny mecz
  • OHL przekłada 7 meczów

National Hockey League twierdzi, że przełoży dziewięć nadchodzących meczów z udziałem kanadyjskich drużyn ze względu na ograniczenia obecności COVID-19 w niektórych kanadyjskich miastach.

Liga twierdzi, że cztery mecze u siebie z udziałem Montreal Canadiens – 4 stycznia z Waszyngtonem, 6 stycznia z Toronto, 8 stycznia z Buffalo i 10 stycznia z Kolumbem – zostaną przesunięte na jeszcze ustalone daty w dalszej części sezonu, kiedy ograniczenia będą mogły zostać złagodzone lub podniesiony.

Również mecz Bruins-Canadiens zaplanowany na 12 stycznia w Bell Center w Montrealu zostanie przeniesiony do Bostonu. Liga twierdzi, że data operacji plastycznej w Montrealu zostanie ogłoszona później.

Mecze domowe Winnipeg Jets – 8 stycznia z Seattle i 10 stycznia z Minnesotą – również zostaną przełożone, podobnie jak mecze sylwestrowe z udziałem Pittsburgh Penguins w Ottawa Senators i Jets w Calgary Flames.

Mecz u siebie Toronto Maple Leafs 3 stycznia z Karoliną również będzie wymagał liftingu.

Edmonton Oilers i Vancouver Canucks zostały zdyskwalifikowane z ogłoszenia zmiany harmonogramu ligi.

Również we wtorek National Hockey League ogłosiła, że ​​przełożyła środowy mecz Detroit Red Wings i New York Islanders na Long Island z powodu problemów związanych z COVID, które dotyczą obu klubów.

Finałowe 2 mecze serii Rivalry Series anulowane

Dwa mecze hokejowe pomiędzy kanadyjskimi i amerykańskimi drużynami hokejowymi w Albercie zostały odwołane

Kanada i Stany Zjednoczone miały zakończyć serię zawodów 3 stycznia w Edmonton podczas Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie mężczyzn oraz 6 stycznia w Red Deer.

Oba mecze zostały odwołane, ponieważ wielu kanadyjskich graczy i pracowników korzystało z protokołu COVID-19, powiedział Hockey Canada we wtorkowym oświadczeniu.

„Ryzyko związane z rozegraniem dwóch ostatnich meczów Rivalry Series na mniej niż miesiąc przed przygotowaniem naszych drużyn do rywalizacji w Igrzyskach Olimpijskich 2022 jest zbyt dużym ryzykiem, aby zakończyć naszą serię ze Stanami Zjednoczonymi” – powiedziała Gina Kingsbury, dyrektor Operacje na lodzie ze Stanami Zjednoczonymi. Hokej Kanada.

READ  Oszołomił Rangersów bramką w ostatniej sekundzie, aby kontynuować swoją zwycięską passę u siebie do piątej

„Zmiana naszego harmonogramu i niemożność gry w USA jest zawsze trudna, nasi zawodnicy i sztab chcą grać przeciwko międzynarodowym rozgrywkom i dać wspaniały pokaz dla fanów hokeja.

„Niestety, musimy zrobić to, co jest dobre dla naszych sportowców z punktu widzenia zdrowia i przygotować nasz zespół, aby zapewnić, że wszyscy pozostaną zdrowi i będą kwalifikować się do Pekinu”.

Oglądaj | Mistrzostwa Świata Juniorów rozpoczynają się dzięki impetowi firmy Omicron:

Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie rozpoczynają się w czasie boomu w Omicron

Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie odbywają się w Albercie, gdzie pojemność aren jest ograniczona do 50 procent, a gracze i działacze są zamknięci w „bańce” z regularnymi testami na COVID-19. Ale niektórzy eksperci od chorób zakaźnych twierdzą, że w ogóle nie należy wpuszczać osób postronnych. 1:56

Ogłoszenie pojawiło się tego samego dnia, że ​​drużyna juniorów USA przegrała mecz rundy wstępnej w mistrzostwach do lat 20 ze Szwajcarią, ponieważ dwóch graczy z USA uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Seria dziewięciu meczów pomiędzy kanadyjskimi i amerykańskimi kobietami, które miały pomóc w przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w lutym, była ograniczona do sześciu meczów.

Kanada wygrała cztery z sześciu meczów, jakie rozegrała ze Stanami Zjednoczonymi, w tym dwa w dogrywce.

Mecz zaplanowany na 20 grudnia w St. Paul w Minnesocie również został odwołany z powodu obaw związanych z koronawirusem.

Oczekiwano, że Hockey Canada wymieni 23-osobową listę olimpijską w tym samym tygodniu, ale opóźniło to ogłoszenie.

Kyrie Irving wychodzi z protokołu COVID

Kyrie Irving jest bliska debiutu w sezonie.

Główny organizator konferencji Wschodniej Brooklyn Nets ogłosił we wtorek, że Irving wraz z Kevinem Durantem i LaMarcusem Aldridgem zatwierdzili protokoły bezpieczeństwa i higieny pracy NBA – co jest ważnym krokiem w kierunku przywrócenia ich na boisku.

READ  Kings Quinton Byfield pomógł usunąć lód, zdjąć asystenta linii na noszach

Irving nie grał w tym sezonie, głównie ze względu na swoją decyzję o nieszczepieniu się przeciwko koronawirusowi i początkowo niechęć sieci do stałego korzystania z gwiazd w pełnym wymiarze godzin. Irving nie kwalifikował się do gry u siebie ze względu na lokalną nowojorską zasadę wymagającą szczepień, a on i Nets zdecydowali na początku tego miesiąca, że ​​sprowadzenie go z powrotem – nawet jeśli tylko na mecze uliczne – pozwoli zespołowi „optymalnie zrównoważyć zapotrzebowanie fizyczne na cały spis” .

Durant nie grał od 16 grudnia, ale do tej pory opuścił tylko trzy mecze, ponieważ trzy inne mecze Nets zostały przełożone z powodu problemów z wirusami. Aldridge nie grał od 12 grudnia i opuścił pięć meczów.

Carson Wentz wchodzi do protokołu

Rozgrywający Indianapolis Colts Carson Wentz został we wtorek umieszczony na liście Reserve/COVID-19.

Wentz, który powiedział, że nie jest zaszczepiony, będzie musiał w niedzielę zmierzyć się z Colts (9-6) przeciwko odwiedzającym Las Vegas Raiders (8-7). Będzie musiał opuścić następne 10 dni, jeśli wynik testu na obecność wirusa będzie pozytywny, lub co najmniej pięć, jeśli uważa się go za bliski kontakt.

„Umieściliśmy QB Carson Wentz na liście Reserve/COVID-19” – potwierdził zespół Colts w oświadczeniu w południe, nie podając dalszych szczegółów na temat ruchu.

Sam Ehlinger jest w kolejce do gestu startu w niedzielę, jeśli Wentz nie będzie mógł grać. 23-letni Ehlinger nie zdał jeszcze podania w trzech meczach w tym sezonie, odkąd został wybrany przez Indianapolis w szóstej rundzie NFL Draft 2021 poza Teksasem.

„Zawsze masz plan, tak jak każda inna pozycja” – powiedział we wtorek koordynator ofensywy Colts, Marcus Brady. „Mamy nasz oddzielny arkusz wezwania gotowy do pracy… [Sam is] gotowy do wyjścia.”

Brady powiedział, że Ehlinger nie ma siły ramienia Wentza i może „biegać trochę więcej” ze względu na jego zdolność do pchania.

READ  Drake Batherson Buffalo Sabres Ottawa Senators trafił na zawieszenie w trzech meczach przez Aarona Della

OHL przekłada 7 meczów

Nadchodzące siedem meczów Ontario Hockey League zostało przełożonych z powodu COVID-19.

Stowarzyszenie twierdzi, że Barry Colts i Peterborough Bates mają wdrożone protokoły BHP.

Barry zawiesił działalność zespołu, w wyniku czego pięć meczów zostało przełożonych, a kolejne trzy mecze w Peterborough zostaną przełożone.

Aktualizacja nowych dat zostanie opublikowana przez OHL, gdy tylko zostaną potwierdzone.

OHL ogłosiło to we wtorek, na kilka godzin przed planowanym występem Colts w Owen Sound.

Mecz Barry’ego w Peterborough w czwartek jest drugim przełożonym meczem.

Przełożone zostały również piątkowe mecze Hamiltona i Mallets, a także mecz Peterborough w Niagarze.

Sobotni mecz Bates z IceDogs, zawody Barrie w Owen Sound 5 stycznia i mecz Colts z North Bay 8 stycznia zostały przełożone.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top