Oceny graczy: Vogeli i Draistel są napastnikami Edmonton Oilers po Ottawa Senators

Warren Voegele pokazał swoją najlepszą grę, Leon Draistel swoją najlepszą grę, a Edmonton Oilers generalnie zrobili to samo, co było po prostu za dużo dla senatorów z Ottawy.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Edmonton wygrał konkurs 6-3. Strzały pierwszego rzędu wyniosły 16 dla Edmonton, 13 dla senatorów, z podzbiorem pięciu najniebezpieczniejszych strzałów z ostrzeżeń gongiem, dziewięciu dla Edmonton i ośmiu dla senatorów (Licznik biegania).

Connor McDavid, 6. Pierwsza tercja jest bardzo cicha, bez strzałów, ale prowadził przy siatce na początku drugiej. Wykonał dobre, niskie podanie, ustawiając drugiego gola Drasitela. Ustawił Ceci na niebezpieczną dziurę w trzeciej. Wyczyścił grzywnę PK w trzecim. Dwa punkty w nocy z powodu pustej bramki.

Evander Kane, 5. Po kontuzjach nie odnalazł jeszcze swojego poziomu. Jego zła zmiana passy spowodowała, że ​​Brady Tkachuk włamał się do wczesnej gry. W drugim prawie zatrzasnął gniazdo zasilające McDavida. Znokautował krążek i miał szansę na przebicie się w połowie trzeciej. Postawił przyzwoity pokaz na szachownicy, aby umieścić krążek McDavida w pustej siatce.

Kailer Yamamoto, 5. Ustawił Boucharda na jednosekundowy minutnik, ale był cicho. Nie wystarczy kliknąć teraz.

Leon Drystel, 8. Miał ogromną grę o władzę, co jest dobrym znakiem dla Oilers. Strzelił drugiego gola dla Edmonton. Rozpoczął Cnotliwy Cykl przy trzecim golu Edmonton, zapobiegając ewakuacji strefy. Oddał rzadki strzał kata o równej sile, zdobywając drugiego gola w meczu i setny punkt w sezonie. Złapał błędne podanie w strefie o w trzeciej i prawie zdobył bramkę po backhanderze. Jacob uderzył Ciciróna w deski uderzeniem ramię w ramię w trzeciej. Poprowadził drużynę sześcioma strzałami i wygrał 16 z 23 pojedynków. Prowadził Oilers z siedmioma czołowymi w karierze wkładami w pierwszej klasy zatrzaski.

READ  Canucks próbuje zablokować „biały szum” plotek handlowych

Warren Voegele, 8. Wyglądał świetnie na linii z Draisaitlem i RNH. Jego zespół w stylu McDavida przełamał lody, a jego szybkie podanie doprowadziło do pierwszego gola Draisaitla w tej połowie. Grał tak dobrze, że po tym, jak Oilers wykonali rzut karny, zmienił linię energetyczną z McDavidem i Draisaitlem, wynagradzając pewność siebie trenera, pomagając w zdobyciu drugiego gola Draisaitl.

Ryan Nugent-Hopkins, 7. Dokonał przechwytu ze środka lodu i szybkiego podania do pierwszego gola Draisaitla. Powoli zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństwa związanego z krótką bramką Ottawy, co doprowadziło do ich ataku 2 na 1. Uderzył bagnetem w tył wielkiej białej siatki przeciwnika, zdobywając trzeciego gola dla Edmonton. Po chwili wyskoczył do niego luźny krążek i zabrzmiał kolejny alarm z alarmu.

Nick Begstad, 6. Wykonał wspaniały ruch bekhendowy, aby wbić śmiercionośny sztylet Ottawy w ostatniej sekundzie drugiej tercji, dając Edmontonowi prowadzenie 5-2.

Maciej Janmark, 5. Nie udało mu się odbić krążka we wczesnej grze Ottawy i ostatecznie wylądował w siatce Edmonton. Ale poczekaj, potem jest PK.

Clem Costin, 5. Zadał ogromny, brutalny cios o sekundę później. W przeciwnym razie cicha gra. Odtwórz tylko 7:24.

Darek Ryan, 6. Świetny strzał do zdobycia gola, gdy szturmuje pierwszą bramkę w meczu; Położył go na górnej półce, gdzie mama trzyma ciasteczka, słynny trener umiejętności z Edmonton, Jim Fleming, zawsze lubi mówić, że jego passa miała kilka piszczących obrotów, ale został pokonany z rzutu rożnego przez Drake’a Bathersona w trzecim golu Ottawy.

Devin Shore, 6. Wykonał sprytne, ciche podanie ze strefy N, przygotowując się do wczesnej bramki Ryana.

READ  3 klucze: Lightning at Panthers, drugi mecz pierwszej rundy Konferencji Wschodniej

Ryan McLeod, 6. Gładkie podanie do Ryana przy pierwszej bramce Edmonton. Opuścił grę na trzecią tercję, nie wiem dlaczego.

Siostra Darnell, 6. Względnie spokojna noc jak na typowego gracza turniejowego, ale znacznie lepsza niż zła.

Cody Sissy, 7. Walczył z Bradym Tkachukiem i jego passą, ale utrzymał swoją pozycję. Miał dołek par 5 wystrzelony na kanał McDavida w trzecim.

Matthias Ekholm, 7. Wykonał świetne podanie, które wysłało Bjugstad po własnym golu w drugiej połowie. Poza tym to była ta sama bryła.

Evana Boucharda, 6. Wysoka impreza nocna. Nie udało mu się ściąć podania przy bramce Ottawy 2 na 1 w osłabieniu. Pozwolił, by Stutzle rzucił się na niego w gnieździe przy 5 krótkich alarmach na sekundę. Złapał podanie na początek i był bliski zakończenia gry ofensywnej złym jednorazowym strzałem nad siatką w drugiej. Oddaj teatralny strzał w słupek. Wygrał bitwę płytową i rozpoczął sekwencję na drugim celu Draisaitla. Zachował nieco interesującą sytuację z okropnym obrotem po podaniu przez dziurę w obronie pod koniec trzeciej, którą wyrwał Claude Giroud.

Wincenty Descharne, 6. Rozpoczął szarżę, która doprowadziła do bramki Ryana, od zatrzymania w obronie. Strata doprowadziła do strzału pierwszego rzędu od Alexa DeBrincata dla Ottawy w power play, po czym Tkachuk uderzył swoją łyżwą. Był powolnym kickerem przy trzecim golu Ottawy, strzale Stutzle’a.

Brett Colak, 6. Cicha gra, która jest dobra dla człowieka. Nic złego ani dobrego. Równie agresywnie zachowywał czyste konto, nie popełnił ani jednego dużego błędu przy pierwszorzędnym strzale.

READ  Szybka reakcja: Raptors 126, Grizzlies 113

Stuart Skinner, 7. Nie mógł nic zrobić przy pierwszym golu Ottawy, ale zatrzymał się chwilę później po niebezpiecznej końcówce Giroux. Miał niewielkie szanse na strzelenie gola w osłabieniu Stötzla. Powstrzymał Stutzle’a w drugiej, a Edmonton miał jeszcze jedną bramkę prowadzenia. Nie udało mu się zatrzymać szybkiego strzału Stutzle’a na trzeciego gola Ottawy. Dwie ogromne interwencje po zjełczałej rotacji Boucharda pod koniec trzeciej.