Wideo: żona Billa Burra pokazuje Trumpowi środkowy palec podczas UFC 295

Wideo: żona Billa Burra pokazuje Trumpowi środkowy palec podczas UFC 295

Można śmiało powiedzieć, że żona Billa Burra, Nia Renee Hill, nie jest fanką byłego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Trump był jednym z wielu celebrytów, którzy wzięli udział w gali UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Obecny był Zac Efron i aktor Oppenheimera Cillian Murphy. Następnie był Bill Burr, którego przez całą noc można było zobaczyć z boku klatki nadawczej.

Był tam także ze swoją żoną Nią, którą kamera uchwyciła, jak salutowała Donaldowi Trumpowi dwoma palcami, gdy były prezydent przechadzał się w pierwszym rzędzie z Kid Rockiem i Tuckerem Carlsonem. Spójrz:

Ten incydent wywołał falę gniewu wobec Burra i jego żony, a konserwatyści nawoływali do bojkotu komika i gospodarza podcastu. „Bill Burr” przez cały dzień cieszy się popularnością na X (dawniej Twitterze) i możemy Was zapewnić, że tylko bardzo rozsądni ludzie celebrują prawo Nii do osobistej ekspresji.

Tylko żartuję. Mówią różne dzikie rzeczy.

Jeśli chodzi o Burra, wątpimy, czy byłby bardzo zdenerwowany decyzją żony o wyrażeniu swoich uczuć do Trumpa. Bill regularnie komentuje „DJT” podczas swojego podcastu i naprawdę trzeba by się nieźle nagimnastykować, żeby znaleźć dużo pozytywności w tym, co ma do powiedzenia.

„Muszę wam powiedzieć, że to jeden z moich ulubionych komików, a właściwie komików wszechczasów” – powiedział Burr w programie. Odcinek podcastu w ostatni poniedziałek rano. „Nie mogę poważnie traktować nikogo, kto głosował na tego faceta. Nie mogę tego znieść! Po prostu – ile razy można patrzeć w inną stronę z tym facetem?

Burr może mieć na myśli wiele spraw karnych i cywilnych, w które Trump jest obecnie zaangażowany – spraw, które nie powstrzymały byłego kandydata Partii Republikańskiej i potencjalnego przyszłego kandydata na prezydenta od głośnych wiwatów na UFC 295.

Jeśli chodzi o przyjazną publiczność, najwyraźniej nie ma nic lepszego niż wydarzenie UFC. I pewnie dlatego zwolennicy Trumpa są tak wściekli, że jeden z nich ośmiela się wskazać palcem swojego człowieka głęboko na terytorium „Chodźmy Brandon”.

Czytaj więcej

READ  Mistrzyni UFC Amanda Nunes zgadza się z Daną White:

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *