Film dokumentalny o zamieszkach w Vancouver Canucks w 2011 r. emitowany w ESPN

Film dokumentalny o zamieszkach w Vancouver Canucks w 2011 r. emitowany w ESPN

Film, który opisuje jeden z najciemniejszych momentów Vancouver (i Canucks), zostanie wyemitowany latem tego roku

Prawie 13 lat po tym zdarzeniu wyemitowano film dokumentalny ESPN o zamieszkach w 2011 roku, które nastąpiły po porażce Vancouver Canucks w finale Pucharu Stanleya.

Porażka w siódmym meczu z Boston Bruins 15 czerwca 2011 r. wywołała niesławne zamieszki, które doprowadziły do ​​grabieży firm, niszczenia samochodów i chaosu w centrum miasta.

Teraz ESPN jest sławny 30 za 30 Seria analizuje incydent.

Jestem tu tylko po to, żeby buntować się Jest to dzieło Asi Youngman (która stworzyła Ten atrament jest głęboki O rdzennych artystach tatuażu) i Kathleen Jayme (która dwukrotnie badała świat sportu w Vancouver z Grizzly faktI Wyszukiwanie dużego kraju).

Po raz pierwszy ogłoszono to w marcu 2023 r. jako część przyszłości 30 za 30 W nowym sezonie dokument przedstawia następstwa wydarzenia, uchwycone przez lokalne media, użytkowników mediów społecznościowych i władze Vancouver.

„Od mentalności tłumu na ulicach po podobny odwet podczas prześladowania urzędników w Internecie – to mroczny moment w historii miasta” – napisano w dokumencie ESPN, opisując zamieszki.

Choć dokument był pokazywany na lokalnych festiwalach filmowych, nie doczekał się jeszcze emisji.

Zostanie on wyemitowany w ESPN 4 czerwca o 16:30 czasu pacyficznego. Będzie także transmitowany na platformie ESPN+, która nie jest dostępna w Kanadzie.

READ  Darko Rajakovic jest podekscytowany objęciem stanowiska głównego trenera Raptors

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *