O nas

taniec.org.pl Oświetla najnowsze i ważne przełomy w najnowszych najważniejszych artykułach, polityce, technologii, start-upach, zdrowiu i nauce za pomocą łatwych do odczytania postów.

Nowe technologie zmieniają przyszłość naszego społeczeństwa i kultury. Naszą misją jest kompilowanie, dokumentowanie i rozpowszechnianie raportów informacyjnych na temat przełomowych technologii i odkryć naukowych, które mogą zrewolucjonizować naszą kulturę, życie i przemysł.

Naszym celem jest budowanie trwałej więzi z naszymi czytelnikami i dostarczanie im zabawnych tematów i odkrywczych badań, które lubią czytać i dzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Robimy to poprzez raportowanie, przeglądanie i analizowanie najnowszych odkryć w łatwo przyswajalny sposób i przypisywanie ich do jednego z naszych jedenastu tematów: ambitna, sztuczna inteligencja, biotechnologia, cyberbezpieczeństwo, energia i środowisko, futurenomics, era maszyn 2.0, mobile, nauka, przestrzeń i rzeczywistość wirtualna / rzeczywistość rozszerzona.

W naszej modnej sekcji znajdziesz popularne tematy, o których wszyscy mówią lub się śmieją. Od wirusowych filmów, na których roboty robią głupie rzeczy, po „zwykłych” ludzi budujących niesamowite rzeczy; od kultury głównego nurtu po ukryte skarby pod ziemią, jeśli jest modny w Internecie, to jest modny.

Techzimo jest wynikiem wysiłków pasjonatów technologii, którzy dążą do napędzania rozwoju technologii transformacyjnych, w nadziei na zbudowanie najlepszej możliwej przyszłości dla naszego społeczeństwa. .

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Witryny, Reklamy i innych problemów, prosimy o kontakt pod adresem [email protected]