Policja szuka szefa Kansas City Rushiego Rice’a

Policja szuka szefa Kansas City Rushiego Rice’a

Z ostatniej chwili

Szef Kansas City Rushie Rice

Policja szuka go w związku z poważnym wypadkiem

07:50 czasu pacyficznego — Departament policji w Dallas informuje TMZ: „Policja została wezwana do wypadku, w którym wzięło udział wiele pojazdów, w przecznicy 6600 North Central Expressway w kierunku północnym. Wstępne dochodzenie wykazało, że dwóch kierowców, jeden w Corvette i jeden w Lamborghini, wjeżdżało do odległość.” -Lewy pas.”

„Kierowcy stracili panowanie nad pojazdem, a Lamborghini uderzyło w środkową środkową ścianę, powodując zderzenie łańcuchów z udziałem czterech innych pojazdów” – dodała policja. W wypadku wzięło także udział sześć pojazdów.

Departament Policji w Dallas kontynuuje: „Wszyscy pasażerowie Lamborghini i Corvette uciekli z miejsca zdarzenia, nie zatrzymując się, aby ustalić, czy ktoś potrzebuje pomocy medycznej lub przekazać informacje. Dwóm z uczestniczących kierowców udzielono na miejscu pomocy Dallas Fire Rescue dla nieletnich”. Dwóch pasażerów innego samochodu z niewielkimi obrażeniami zostało przewiezionych do lokalnego szpitala, a dochodzenie i identyfikacja podejrzanych są w toku.

Policja poszukuje skrzydłowego Kansas City Chiefs Ryż Rushi …a kończy się to bardzo poważnym wypadkiem samochodowym.

W wypadku, do którego doszło w sobotę tuż po godzinie 18:00, brał udział samochód zarejestrowany na Rice Poranne wiadomości z Dallas.

Nie jest jasne, jaki jest zakres obrażeń… to samo dotyczy powodów, dla których gliniarze szukają Rice’a. Policja wydaje się wierzyć, że Rice, którego drużyna wygrała w tym roku Super Bowl, mogła opuścić miejsce zdarzenia, nie zostawiając żadnych danych identyfikacyjnych, choć szczegóły nie są jasne. Nie wiadomo także, kto spowodował wypadek.

Na razie dostępnych jest niewiele szczegółów i oczekuje się, że incydent zostanie określony jako „poważny”. Mniej więcej w tym samym czasie w tym samym obszarze zgłoszono wypadek, którego następstwa zarejestrowała kamera.

Skontaktowaliśmy się z więzieniem i wygląda na to, że gliniarze jeszcze nie znaleźli Rice’a.

TMZ skontaktowało się z Rice i organami ścigania… jak dotąd bez odpowiedzi.

Oryginalnie opublikowano – 6:48 czasu pacyficznegoREAD  Alec Manoah krytykuje analityka MLB Network za haniebne komentarze

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *