Rangersi pokonują Avalanche w rzutach karnych, a passa MacKinnona kończy się

Rangersi pokonują Avalanche w rzutach karnych, a passa MacKinnona kończy się

Kaapo Kakko i Chris Kreider strzelili gola dla Rangersów (49-20-4), którzy wygrali cztery z rzędu i sześć z ostatnich siedmiu meczów. Rangersi prowadzą w National Hockey League z 49 zwycięstwami i 102 punktami, jeden punkt za Dallas Stars.

„Myślałem, że było ciasno, jakbyśmy byli naprawdę skupieni na grze ciasnej obrony. Oni też byli bardzo blisko” – powiedział trener Nowego Jorku Peter Laviolette. „Wiedzieliśmy, że przychodząc tutaj, biorąc pod uwagę szybkość, umiejętności i grę ich zespołu… umiejętności łamania umiejętności, że „Musimy grać agresywnie i we właściwy sposób i myślę, że nam się to udało”.

Casey Mittelstadt strzelił gola, a Alexander Georgiev 23 razy obronił dla Avalanche (46-21-6), którzy przegrali dwie z rzędu po dziewięciu zwycięstwach z rzędu.

Kolorado zajmuje drugie miejsce w Dywizji Centralnej, trzy punkty za Gwiazdami.

Dobra passa Nathana MacKinnona zakończyła się na 19 meczach, a jego passa punktowa na otwarcie sezonu u siebie zakończyła się na 35 meczach. W swojej passie home runów zdobył 77 punktów (29 goli, 48 asyst), co było drugą najdłuższą passą w historii NHL. Wayne Gretzky jest rekordzistą – rozegrał 40 meczów (Los Angeles Kings, 1988–89).

„Myślę, że to pozytywna rzecz. Chłopaki są tym podekscytowani i ekscytują się naszym zespołem, gdy inni chłopaki osiągają wielkie osiągnięcia i przeżywają wspaniałe wieczory” – powiedział trener Kolorado Jared Bednar. „To zwarta grupa, więc Myślę, że to naprawdę pozytywna rzecz, zwłaszcza ostatnio. Nie sądzę, żeby ktokolwiek o tym myślał, mając 15, 16, 17, 20 lat czy cokolwiek innego. Ale kiedy zaczyna wyprzedzać numery 3 i 2 na liście, myślę, że wszyscy chłopaki naprawdę go lubią.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *