Właściciel OnePlus Nord 2 twierdzi, że nowy telefon się zapalił

Ankur Sharma zainteresował się Twitterem, twierdząc, że jego żona właśnie kupiła OnePlus Nord 2 i zapalił się. Według posta Sharma na Twitterze, który został teraz usunięty z sieci społecznościowej, smartfon miał zaledwie pięć dni, kiedy zapalił się na linie, którą miała na sobie podczas jazdy na rowerze. Sharma twierdził w tweecie na Twitterze, że pożar spowodował wypadek.

Opis wydarzeń twierdzić, że Telefon eksplodował i zaczął się z niego unosić dym. Mówi, że jego żona jest w szoku po wypadku i nie opisała wypadku spowodowanego wybuchem telefonu. Jednak łatwo byłoby wyobrazić sobie kogoś, kto spada z roweru podczas szybkiej jazdy, ponieważ jego telefon eksploduje w torbie. Ponieważ post został usunięty z Twittera, nie widzimy żadnych komentarzy uzupełniających, ale gdy coś zostanie opublikowane online, pozostanie tam na zawsze.

Wygląda na to, że OnePlus wspomniał w oryginalnym poście, że prowadzi śledztwo w sprawie incydentu. OnePlus odpowiedział, że słyszenie o incydencie zostało „zniszczone” i że firma jest bardzo zaniepokojona i chce to zrekompensować. Poprosili o bezpośrednią wiadomość, że mogą spróbować naprawić sytuację.

Zdjęcia spalonego telefonu wyraźnie pokazują pożar, który wydaje się być spowodowany przegrzaniem wewnątrz akumulatora. Niestety jest to zjawisko, które nie jest w ogóle znane w branży smartfonów. Pierwszą dużą marką smartfonów, która napotkała ten problem, był Samsung z Note 7. Ten telefon był tak podatny na ucieczkę ciepła i pożar, że został zakazany w lotach komercyjnych i całkowicie wycofany przez producenta.

Biorąc pod uwagę, że oryginalny plakat usunął post po odpowiedzi OnePlus, prosząc o bezpośredni kontakt z nim, łatwo założyć, że OnePlus poprosił go o usunięcie postu. Jednak w tej chwili nie jest to pewne.

READ  Uwaga użytkownicy iPhone'ów: wkrótce będzie Ci łatwiej przejść na Androida

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top