TimeSplitters Studio Wolne radykalne poprawki dla nowego wpisu na końcu

Po latach spekulacji, próśb fanów i fałszywych startów, TimeSplitters w końcu powraca, dzięki wydawcy Deep Silver i wielu oryginalnym programistom. Deep Silver ogłosiło dzisiaj, że wielu „głównych członków oryginalnych” Free Radical Design połączyło siły, aby naprawić studio pod tą samą nazwą, w tym założyciele Steve Ellis i David Doak. Studio będzie spółką zależną Deep Silver.

„Dopóki nie możemy w końcu potwierdzić, że studio zostało utworzone i że mamy plan na nadchodzące TimeSplitters, to niewiarygodne” – powiedział Ellis. Kto jest dyrektorem rozwoju studia. „Chociaż obecnie nie możemy powiedzieć nic więcej, nie możemy się doczekać, aby udostępnić te informacje w przyszłości”.Niestety, być może będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć, co robią wolne rodniki; Rozwój nowych TimeSplitterów nie powinien rozpocząć się przez kilka miesięcy, ponieważ zespół spodziewa się, że najpierw poświęci czas na budowę swojego studia w Nottingham.

TimeSplitters to seria strzelanek z perspektywy pierwszej osoby Mastermind autorstwa Doaka, Ellisa, Karla Kiltona i Graeme Norgate po opuszczeniu rzadkich czterech lat wcześniej. TimeSplitters został wydany po raz pierwszy w 2000 roku jako gra premierowa na PlayStation 2 i przypominał elementy z wcześniejszych rzadkich gier, takich jak GoldenEye 007. Miało to miejsce w różnych okresach z 18 osobnymi postaciami walczącymi z tytułowym wrogiem, stworzeniami, które mogą podróżować. czas i wrak historii za pomocą specjalnych kryształów.

Wylądował sequel w TimeSplitters 2 w 2002 roku, a kolejny wpis w 2005 roku zatytułowany TimeSplitters: Future Perfect. Po tym, jak Free Radicals walczyło ze znalezieniem wydawcy czwartej gry, prawa spadły na Crytek przez lata, zanim rodzic Deep Silver, Koch Media, kupił ją w 2018 roku.

Rebecca Valentine jest korespondentką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Osadź tweeta.

READ  Twitch uruchomił specjalną kategorię „jacuzzi” po odrzuceniu przez reklamodawcę

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top