Odbijające się promienie Red Sox o godzinie 13 po dziwnym wezwaniu na ścianie

BOSTON (Associated Press) — Boston Red Sox uratował dziwne odbicie i niejasną regułę, pokonując Tampa Bay 6-4 w niedzielę wieczorem w 13. rundzie rozmów z udziałem Christiana Vasqueza, aby wygrać jedno zwycięstwo w klasie Rays 100 w AL Division Series.

Dzika karta Red Sox wygrała 2-1 w meczu do pięciu zwycięstw, z Game 4 w poniedziałek w Fenway Park – Marathon Day w Bostonie. W razie potrzeby mecz piąty odbędzie się w środę w St. Petersburgu na Florydzie.

Tampa Bay odrobił straty po przegranej 4-2, aby wyrównać w ósmym inningu i nadal prowadził 4-all, gdy Yandy Diaz wybił się jednym prowadzeniem na 13. miejscu.

Potem przyszła kolej na sztukę, w której władcy rzucili się na księgę zasad i promienie przegrane.

Kevin Kiermayer wycelował dwa strzały w prawe centrum, które odbiło się od niskiej ściany przed Red Sox Bullpen, odbiło się od prawego uda Huntera Renfroe i wróciło do środka Bulls, podczas gdy Renfroe skoczył, próbując utrzymać go w grze.

Dobrze, że tego nie zrobił: po tym, jak sędziowie zgodzili się i przeszli na słuchawki, poprawnie dali Kirmayerowi podwójną bazę bazową i wysłali Diaza, który wrócił do domu, na trzecie miejsce.

Diaz był w połowie drogi z drugiego na trzecie miejsce i mógłby łatwo zdobyć bramkę, gdyby piłka pozostała w grze. Ale Zasada Baseballa 5.05(a)(8) mówi: „Każda związana piłka fair, która została odbita przez zawodnika na trybuny lub ponad lub pod ogrodzeniem na fair lub faul terenie, w którym to przypadku odbicie jest uprawnione i wszyscy biegacze awansują o dwie bazy ”.

„Jeśli zostaniesz na drugim miejscu, to w porządku”, powiedział Kirmayer. „Ale miałem nadzieję, że Yande strzeli bramkę, ponieważ strzeliłby jasne bramki.

Menedżer Rays, Kevin Cash, powiedział, że oglądał powtórkę i było jasne, że Renfroe nie uderzył go celowo w ścianę.

READ  Conor McGregor zaprzecza plotce o infekcji Staph przed UFC 264

„To tylko zasada. Tak to działa”, powiedział. „To było dla nas bardzo niefortunne”. „Myślę, że było dość oczywiste, że KK lub Yandy przyszliby się zapisać, ale to się nie udało”.

Nick Pevita uderzył Mike’a Zunino, aby zakończyć bieg, a następnie zszedł z skoczni, aby świętować.

Renfrew szedł z jednym w dolnej połowie, a następnie Vazquez uderzył w pierwszy rzut Luisa Patino nad Green Monsterem, aby go wykończyć.

Kike Hernandez i Kyle Schwarber otrzymali po trzy hity, w tym Homer, dla Bostonu.

Wyróżnił Hernandeza w pierwszym, wyróżnił się w trzecim i wziął udział w piątym, co dało mu siedem kolejnych zwycięstw w serii. Wygrał 5-6 z home runem i trzema deblami w meczu Boston’s Game 2, stając się pierwszym w historii graczem Red Sox z czterema dodatkowymi uderzeniami klawiszy w grze po sezonie.

As Red Sox Nate Eovaldi pozwolił drugiemu uderzeniu Homerowi Austinowi Meadowsowi wejść na szczyt pierwszego, ale Schwarber prowadził w dolnej partii uderzeniem z ziemi. Homer Hernandez w piątym inningu dał Bostonowi prowadzenie 4-2, ale Reyes zremisował na ósmym miejscu, gdy Wonder Franco trafił solo, a Meadows i Randy Arrozarina podwoili się.

Garrett Whitlock uderzył Zunino, aby zakończyć zmianę.

Późne zagrożenia

Z biegaczem na 10. miejscu, J.D. Martinez popełnił pięciofuntowy faul dwusuwem, a następnie strzelił prosto w środek, a Kiermayer przeciągnął go przed znak 379 stóp. (Wiatr wiał.)

Jedenastego Arozarena zajęła drugie miejsce i została złapana w rozklekotaną drogę na trzecie, ale bezpiecznie wróciła do worka. Ale utknął tam, kiedy uderzył Bivitę Zunino i Jordana Loblo, aby zakończyć rundę.

Boston miał 11. miejsce, gdy Hernandez wpadł helikopterem do dołka między krótkim a trzecim. Franco poszedł w prawo, aby wsiąść, a następnie wykonał długi rzut, którego pierwszy bazowy Loblo wybrał z brudu jako trzeci.

Czas Schwarbera

READ  Gary Pittman, olimpijczyk z Pekinu 2022

Schwarber, gwiazda Mistrzostw Świata Cubs 2016, która grała w dzikich kartach przeciwko Yankees, również liczył się i zdobył trzecie miejsce, gdy Boston strzelił dwa przejazdy, aby ścigać Drew Rasmussena i prowadzić 3-2. Wybrał dziewiątą, zanim wyszedł do biegacza.

Ale gra Schwarbera na boisku sprawiła, że ​​stał się sympatyczny dla fanów Fenway.

Po otrzymaniu faulu, gdy rzucił piłkę nad głową melonika Nathana Evaldiego do uderzającego w trzecim inningu, Schwarber został przetestowany w podobnym zagraniu, który celniej rzucił piłkę w czwartym inningu.

Świętował, podnosząc ręce w powietrze i machając pięścią, a następnie podnosząc kapelusz do wiwatującego tłumu. Schwarber odwrócił się w stronę bunkra i roześmiał.

pokój powozowy

Rhys: Arozarena prześlizgnął się do drugiej bazy w ósmym dwusuwie, a następnie wszedł do ławki, podczas gdy Red Sox zmieniał miotacze. Ale został w grze.

Red Sox: RHP Hansel Robles wydaje się czuć nieswojo po pokonaniu Diaza o drugie miejsce na ósmym. Skrzywił się i wyciągnął ramię, po czym zrezygnował z dubletu Arozariny, aby wyrównać 4-4.

następujące

Drużyny grają ponownie w poniedziałek wieczorem, z ogłoszonym startem. Oczekiwano, że Nick Pevita wystartuje z Bostonem i Patino dla Reese, ale obaj zaangażowali się w trzeci mecz. Trener Red Sox, Alex Cora, powiedział, że najprawdopodobniej był to Eduardo Rodriguez.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top