Wybory kompensacyjne dają Blue Jays opcje i szansę na wywarcie wpływu

TORONTO — Shane Farrell rozpoczyna swój trzeci projekt jako dyrektor amatorskiej ankiety dla Toronto Blue Jays, a GM Ross Atkins wykorzystał do tej pory swoje wybory z pierwszej rundy w lukratywnych transakcjach.

Więc bierzesz to do siebie?

„Nie, nie, nie, nie”, powiedział Farrell ze śmiechem w piątek. „Wspaniale było widzieć, jak dodatki pomagają nam w naszym pierwszoligowym klubie. Więc było fajnie”.

Austin Martin, 33-latek, piąty w klasyfikacji generalnej w 2020 roku, był kamieniem węgielnym zeszłorocznego terminu z Minnesota Twins dla Jose Berrios, podczas gdy Gunnar Hoglund, który rok wcześniej miał 19 lat, odwrócił się wraz z innymi. Wiosna do Oakland Athletics dla Matta Chapmana.

Chociaż draft jest sposobem na przebudowę systemu farm, aby zbudować przyszłe iteracje klubu wielkiej ligi, jest to również sposób na podniesienie kapitału, który będzie kluczowy w nadchodzących tygodniach.

Projekt, który rozpoczyna się w niedzielę, jest kluczową okazją dla Blue Jays na obu frontach, ponieważ mają swój własny numer jeden, 23. w klasyfikacji generalnej, w drugiej rundzie z 60. 78. pierwszego dnia.

Umieścić trzeciego gracza na 98. miejscu, gdy typy zostaną wznowione w poniedziałek, a pięć typów znajdzie się w pierwszej setce, czyli regionie, w którym wybierana jest zdecydowana większość graczy, którzy trafiają do głównych lig.

„Mamy po prostu większy dostęp do puli najlepszych talentów w trakcie draftu” – powiedział Farrell. „Niedzielna noc będzie naprawdę ekscytująca z czterema facetami, których naprawdę kochamy”.

Blue Jays będą miały 16Dziesiąty Największa pula premii za podpisanie umowy wynosi 8 367 700 USD, powiększona o prawie 1,7 mln USD dzięki wyborom korporacyjnym.

Daje im to więcej możliwości bycia kreatywnym, przeznaczając pieniądze na graczy, którzy potykają się z powodu problemów z sygnalizacją lub przyczyn zdrowotnych, co jest nieistotnym czynnikiem po serii kontuzji kwalifikujących się rekrutów. dzbanki zbiorowe.

READ  Charles Oliveira „idiotą” za twierdzenie, że jestem fałszywy

Farrell powiedział, że wiosna „zabiła konkretnie tę grupę demograficzną” i jest to intrygująco cenny rynek zabawek, na którym Blue Jays nie wahał się robić zakupów.

Hoglund pasował do tego opisu w zeszłym roku po uderzeniu łokciem w przededniu do draftu, gdy jego występ w Mississippi popchnął go do pierwszej dziesiątki. Kiedy upadł, Blue Jays byli bardziej niż szczęśliwi, że zaprowadzili go tam, gdzie zrobili.

W 2020 roku Blue Jays wybrali Nicka Fraseau, potężnego miotacza, który niedawno awansował do Vancouver, w czwartej rundzie, wiedząc, że prawdopodobnie będzie potrzebował operacji łokcia, którą miał w zeszłym roku.

Nawet pod wodzą Alexa Anthopoulosa, Blue Jays wykorzystali dziewiąty wybór na Jeffa Hoffmana, który był w stanie awansować jako pierwszy, dopóki jego łokieć nie skapitulował.

Jasne jest zatem, że tworzenie rannych strzelców przynosi ulgę.

„W każdym przypadku jest inaczej, a wszystko sprowadza się do alternatyw w każdym wyborze” – powiedział Farrell. „Jeśli ten facet wydaje się w tym momencie najlepszym graczem na planszy i wiele spraw jest sprawdzanych wokół rutyny, nawyków pracy oraz wzlotów i upadków, które wiążą się z rehabilitacją takiego urazu, myślę, że w tym właśnie leży ulga ”.

Biorąc pod uwagę, gdzie wybierają w pierwszej rundzie, nie jest niespodzianką, że głupcy wiodący projektanci mają niewielki konsensus co do tego, z kim skończą. Najnowsza amerykańska gra w baseball Wydanie Kazał im wziąć właściwą Gonzagę Gabriela Hughesa, MLB. rurociąg Dostał go w odtwarzaczu James Madison University Chase Delauter, podczas gdy Keith Low w sportowiec Gracz z Tennessee Jordan Peak.

Zrozumiałe jest, że będą musieli pozwolić, aby projekt pojawił się przed nimi i zareagować na to, co się dzieje, a być może dodatkowe selekcje prowadzą do kilku większych wahań kosztem prawdopodobieństwa. Farrell ostrzegł, że „tylko dlatego, że mamy dodatkowe możliwości wyboru, nie oznacza, że ​​musimy być lekkomyślni lub mniej ostrożni przy każdym wyborze”.

READ  Błyskawica skupia się na trzech pokazach Pucharu Stanleya podczas wizyty w Białym Domu

„To zależy od alternatyw w każdym wyborze, jak wspomniałeś” – powiedział Farrell, opisując podejście klubu do podejmowania ryzyka w porównaniu do gry o wpływ. „Nie sądzę, że będziemy ograniczać się do jednej konkretnej grupy demograficznej lub typu gracza. Jedną z najtrudniejszych części i trudności w eksploracji amatorów jest to, że masz do czynienia z szeroką gamą możliwości i wieku w trakcie draftu. Tak więc porównanie miotacza z liceum z miotaczem z college’u jest ważne. Naprawdę trudne. Waga szans zdecydowanie odgrywa ważną rolę w podejmowaniu decyzji i dotyczy głównie alternatyw przy każdym wyborze.

Dodatkową dynamiką w tym roku jest to, że Blue Jays, po raz pierwszy od pandemii, zebrali całą swoją grupę roboczą, aby sfinalizować swoją tablicę. W ciągu ostatnich dwóch lat kontakty osobiste i rozmowy poboczne, które mogły wpłynąć na decyzje, zostały utracone, ponieważ większość pracy została wykonana zdalnie, a teraz zwiadowcy w okolicy mogą entuzjastycznie apelować do graczy, którzy desperacko tego chcą.

„Zdecydowanie nie chcesz, żeby zmieniał decyzje, ale możesz poczuć go w pokoju” – powiedział Farrell. „Jest to również wskazówka, że ​​mamy dobrych skautów, którym naprawdę zależy na pracy, którą wykonują. Świat amatorskiego skautingu zajmuje dużo czasu, zaangażowania i czasu z dala od rodziny. Jeśli nie jesteś entuzjastą tego, może być generalnie denerwujące. Ale na szczęście w tym roku tak się nie stało. Wielkie eksplozje, jeszcze żadnych entuzjastycznych przemówień. Ale zostały nam jeszcze dwa dni.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top