Samsung wyznacza wzniosłe cele dla Galaxy Z Flip 5

Jeszcze kilka tygodni dzieli nas od debiutu Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4, ale już zaczynają pojawiać się plotki o Galaxy Z Fold 5 i Flip 5 oraz wzniosłych celach Samsunga w tej serii.

ETNews Raporty sugerują, że Samsung stawia przed swoimi nadchodzącymi składanymi smartfonami wielkie cele.

Zanim Złożenie Galaxy Z 4 A Galaxy Z Klapka 4 Nawet po oficjalnym ogłoszeniu Samsung najwyraźniej planuje sprzedać około 15 milionów sztuk obu telefonów łącznie i ponad 10 milionów sztuk Galaxy Z Fold 5 i Flip 5 tylko w drugiej połowie 2023 roku. To z pewnością duże liczby i wykraczają poza to, co Samsungowi udało się z obecnymi Fold 3 i Flip 3, które łącznie sprzedały się w około 7,1 miliona sztuk. Ogromny skok w porównaniu z poprzednim rokiem.

Warto zauważyć, że duży nacisk kładzie się tutaj na współczynnik kształtu Z Flip. Dzięki 5G cel Samsunga, jakim jest 10 milionów jednostek, spada do zaledwie dwóch milionów jednostek Fold 5, ale ośmiu milionów jednostek Flip 5.

Oprócz tych szczegółów, niniejszy raport przedstawia również pierwsze szczegóły dotyczące Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5.

Patrząc najpierw na Galaxy Z Fold 5, oczekuje się, że telefon będzie trzymał się trzech tylnych czujników obrazu, z 50-megapikselowym aparatem ISOCELL GN3 jako głównym aparatem. Jest też wzmianka o przednim aparacie 12MP, ale nie ma drugiego przedniego czujnika. Mając to na uwadze, wydaje się możliwe, że Samsung planuje ulepszyć aparat do selfie pod wyświetlaczem lub, co bardziej prawdopodobne, całkowicie usunąć aparat do selfie z wyświetlacza wewnętrznego.

Jeśli chodzi o Galaxy Z Flip 5, wygląda na to, że szczegóły aparatu nie są sfinalizowane.

Inne wspomniane tutaj szczegóły to fakt, że Samsung najwyraźniej planuje użyć układu Snapdragon 8 Gen 2 w Fold 5 i Flip 5. Użycie flagowego układu Qualcomma nie jest tak wielką niespodzianką, jak to było w przypadku oryginalnego Galaxy. Fold został zwolniony. . Oczekuje się, że Fold 4 i Flip 4 będą używać Snapdragon 8+ Gen 1.

READ  Retrospekcja: pa, BlackBerry i dziękuję za wszystkie klawiatury

Więcej o Samsungu:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top