5 najlepszych typów na Dzień Społeczności na listopad 2021 r.

Z Dniem Społeczności Discool w Pokemon GO W lusterku wstecznym listopad jest widoczny w wielu autokarach jako jeden z ostatnich dni społeczności w roku.

Ale który Pokémon dostanie ukłon w swój własny Dzień Społeczności?

W listopadzie ubiegłego roku Electabuzz był Pokemonem wybranym na Dzień Społeczności, ku uciesze wielu trenerów, którzy byli w drodze do opracowania pożądanego Electivire, potężnego elektrycznego Pokemona. Jednak Niantic nie ujawnił ani nawet nie zasugerował, jakie Pokemony planują ujawnić To jest niesamowite Dzień Wspólnoty w listopadzie. Może minąć kilka tygodni, zanim twórcy Pokemon GO podadzą jakiekolwiek informacje, ale istnieje wiele najlepszych typów, które gracze mogą mieć nadzieję, że zobaczą.


Pokemon GO: 5 pokemonów, które warto studiować na listopadowy Dzień Społeczności 2021

5) podbródek

Chespin jest jednym z niewielu początkujących Pokemonów, który nie miał jeszcze dnia społeczności (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)
Chespin jest jednym z niewielu Pokemonów, który nie miał jeszcze dnia społeczności (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)

Nie jest tajemnicą, że Dni Społeczności Pokemon GO cieszą się popularnością przy wyborze pokemona dla początkujących, ponieważ często są ściśle związane z ulubionymi podstawowymi grami fanów Pokemonów z serii.

Wydaje się, że to się utrzymało, ponieważ wszyscy nowicjusze z czwartego pokolenia mają już swoje własne dni społeczności. Jednak szóste pokolenie (Chespin, Fennekin, Froakie) nie zaczęło dnia na słońcu.

To coś w rodzaju zaniedbania, które wybraliby deweloperzy Pokemon GO w regionie Kalos w Niantic, ale gracze nie widzieli społeczności typu Grass od 11 kwietnia, kiedy Snivy został wybrany jako pisarz Unova.

Biorąc pod uwagę ewolucję Chespina w Chesnaughta, który radzi sobie szczególnie dobrze w rolach PvE i wyłapuje element bojowy w ewolucyjnej passie, Niantic może pociągnąć za spust nowicjuszy z generacji VI, zamiast czekać do przyszłego roku.


4) Akusz

Axew jest trudny do znalezienia pomimo swojej popularności ze względu na ewolucję Haxorusa (Obraz via Niantic)
Axew jest trudny do znalezienia pomimo swojej popularności ze względu na ewolucję Haxorusa (Obraz via Niantic)

Uważany za jednego z najrzadszych Pokemonów w całym Pokemon GO, Axew jest Pokemonem typu smoka, który sam może wyglądać na mały, ale może ewoluować w potężnego Haxorusa, który oferuje maksymalny atak.

READ  Google może znaleźć moją sieć rywalizującą z Apple

To sprawia, że ​​Axew jest pożądanym haczykiem dla wielu Trenerów, którzy zamierzają używać potężnego Haxorusa w walce PvE lub PvP. Niestety, Axew pojawia się rzadko, przez co zdobywanie cukierków jest trudnym zadaniem.

Dzień społeczności Pod koniec piątej rocznicy Pokemon GO modyfikacja tego byłaby ogromnym krokiem naprzód, a sama społeczność prawdopodobnie będzie zadowolona z wyniku.


3) Gumi

Goomy pochodzi z regionu Kalos, podobnie jak Chespin, ale zachowuje typ smoka podobny do Axew (Zdjęcie via Niantic)
Goomy pochodzi z regionu Kalos, podobnie jak Chespin, ale zachowuje typ smoka podobny do Axew (Zdjęcie via Niantic)

Popularny Pokémon typu smoczego, który pochodzi z regionu Kalos z szóstego pokolenia, Goomy to kolejny Pokémon, który może nie wyglądać zbytnio, ale z czasem staje się lepszy. W tym przypadku, w ostatecznym opracowaniu, Goodra ma maksymalną luminancję 3963. Dzięki swojej wszechstronności zachowuje również ponadprzeciętny zasięg transmisji, który obejmuje wiele różnych rodzajów zalet gatunkowych.

Nie tylko to, ale Pokemon typu smoka Obecnie w środku Pokemon GO zawsze był ulubieńcem fanów.

Goomy może być po słodkiej stronie w porównaniu do innych, takich jak Salamence lub jeden z wielu Legendarnych Pokemonów Smoków, takich jak Reshiram, Zekrom lub Rayquaza, ale nadal może wnieść swój wkład i już zdobył miłość z poprzednich występów poza Dniami społeczności Pokemon GO.


2) Kranidos

Cranidos zaczyna silny i staje się ofensywnym molochem, kiedy ewoluuje w Rampardosa (Obraz via Niantic)
Cranidos zaczyna silny i staje się ofensywnym molochem, kiedy ewoluuje w Rampardosa (Obraz via Niantic)

Podczas gdy sam Cranidos nie robi wrażenia, jego ewolucja Rampardos to zaciekły atak Pokemona. W rzeczywistości jego maksymalny atak jest tylko o pięć punktów niższy niż Mewtwo, co wiele mówi o tym, co ten mały pokemon typu Rock może zrobić, gdy dorośnie.

Chociaż Rampardos nie ma doskonałych wskaźników długowieczności w PvP, jego zdolność w obszarach PvE, takich jak najazdy i bitwy Team GO Rocket, jest bardzo pożądana.

Rampardos wciąż jest szklanym działem w nalotach Pokemon GO, ale ma wytrzymałość bardziej porównywalną do Alakazama niż miękkiego Pokemona, takiego jak Gengar. Używając kombinacji Smack Down i Rock Slide, może wypatroszyć pokemony typu Bug, Flying, Fire i Ice dzięki wysokiej sile ataku, którą posiada, oraz premii do ataku tego samego typu, którą otrzymujesz za dopasowanie ruchów i typów Pokemonów.

READ  Niektórzy właściciele kanadyjskich pikseli uzyskują dostęp do podglądu „Hold for Me” — MobileSyrup

1) Litwick

Litwick jest urocza jak guzik i staje się siłą, z którą należy się liczyć w miarę rozwoju (Obraz via Niantic)
Litwick jest urocza jak guzik i staje się siłą, z którą należy się liczyć w miarę rozwoju (Obraz via Niantic)

Przedmiotem spekulacji przez miesiące ciągnące się do końca wiosny, Litwick był w głowach wielu trenerów Pokemon GO. Mały Pokemon typu Ghost / Fire jest zwykle podstawą podczas jesiennych miesięcy ze względu na obchody Halloween, ale został pominięty w centrum uwagi w październiku na rzecz innych typów Duchów, takich jak Drifloon, Gastly i Duskull.

Od ostatniego opracowania Litwick Chandelure jest konsekwentny Jeden z najlepszych Pokemonów typu Ghost W grze podczas atakowania (szczególnie w rajdach) trenerzy Pokemon GO chrupaliby, aby zdobyć za to niesamowitego Litwicka lub dodatkowe cukierki.

Chociaż może być mało prawdopodobne, że Niantic wybierze dwa Pokemony typu Ghost z rzędu na Dzień Społeczności, wielu graczy Pokemon GO w społeczności nadal ma nadzieję, że Pokemon Candle pojawi się przed końcem roku.

Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy autora.


Kogo jeszcze chciałbyś zobaczyć w Dniu Społeczności w listopadzie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top