Roger Federer opowiada o swoim związku z Rafaelem Nadal

Były numer jeden na świecie, Roger Federer, ma nadzieję, że jego związek z Rafaelem Nadalem przyniósł pozytywną wiadomość i pokazał, że można mieć dobre i pełne szacunku relacje nawet z największym rywalem. 41-letni Federer i 36-letni Nadal stworzyli jedną z najbardziej pamiętnych rywalizacji w historii tego sportu.

Gdy Federer odchodzi na emeryturę po Laver Cup w tym tygodniu, wyraził chęć dołączenia do Nadala w jedynym meczu deblowym, w którym planuje zagrać. „Oczywiście. Bez wątpienia. To znaczy, myślę, że to może być zupełnie wyjątkowa sytuacja, nie wiem, no wiesz, jeśli to się stanie, dopóki oboje walczymy o to, by zawsze uzyskać dla kogoś taki szacunek, Federer powiedział w Sportskeeda:

„Dla nas też, abyśmy mogli przejść przez nasze kariery, które oboje mieliśmy, i wyjść po drugiej stronie i móc nawiązać fajny związek, myślę, że może to również świetna wiadomość nie tylko dla tenisa, ale także dla sportu, a może nawet Ponadto.

Dlatego uważam, że byłoby świetnie”.

Federer pozostanie w kontakcie z tenisem

Federer został zawodowcem w 1998 roku. Od tego czasu popularność gry w tenisa rośnie wykładniczo. Poza tym gra toczy się teraz inaczej niż 25 lat temu.

Federer jest często przypisywany temu, że wyprzedził tenisa i pomógł tej grze stać się bardziej popularną na całym świecie. Teraz, gdy Federer przeszedł na emeryturę, zapewnił społeczność tenisową, że pozostanie zaangażowany w grę. „Ale nie sądzę, żebym był tym facetem, wiesz, i czuję, że tenis dał mi tak wiele” – powiedział Federer.

Federerowi towarzyszyły honory, odkąd ogłosił swoje plany przejścia na emeryturę po Laver Cup. W tym tygodniu Federer przyznał, że jest zadowolony z uznania i uznania, jakie okazał w ostatnich dniach.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top