Notatki z obozu w Canucks: niezłomność girlandy i punkty Gullevi

Ponadto Luke Schenn przywołuje innego młodego obrońcę w postaci Jacka Rathbone.

Na bootcampie w Vancouver Canucks zawsze jest o czym rozmawiać i nie ma wystarczająco dużo czasu, aby to wszystko omówić. Warto więc poruszyć kilka tematów z pierwszego dnia bootcampu, a także od drugiego dnia.

Garland zgubił lunch

Każdy zawodnik wie, że pierwszy dzień zgrupowania Travis Green kończy się wyczerpującym testem wytrzymałości i kondycji: torba narciarska.

Zielony nazywa to „jazdą na łyżwach czterdziestych”, ponieważ gracze mają 40 sekund na pokonanie czterech odcinków lodu. Dla nowych graczy w drużynie jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby się do tego przygotować, a dwóch nowych Canucks – zwłaszcza Oliver Ekman-Larson i Conor Garland – którzy ciężko walczyli.

„Możesz to zrobić, ale jest inaczej, gdy wszyscy wokół ciebie przyspieszają” – powiedział Garland. „Wydaje się, że mężczyźni, którzy zrobili to po raz pierwszy, mogą bardziej cierpieć”.

Garland wziął na siebie to, co najgorsze, odrzucając jeden koniec lodu z wysiłku.

„Wielu ludzi stara się to zachować, po prostu odpuszczam, ponieważ wtedy poczujesz się lepiej po około 20 minutach, zamiast czuć gówno przez cały dzień” – powiedział Garland z chichotem. „Wolałbym to zrobić na osobności, ale…”

Czy Juolevi jest ofiarą torby narciarskiej?

Łatwo wybaczyć nowym Canuckom, takim jak Garland, zmagania w torbie narciarskiej. Jest jeszcze bardziej irytujące, gdy gracz, który przeszedł wiele obozów, napotyka trudności.

W końcu Oli Goulevi mógł być prawdziwą ofiarą czwartkowej jazdy na łyżwach. Młody defensor wyraźnie cierpiał, daleko za Garlandem w swojej grupie i kilka razy upadł na lód, leżąc na plecach, łapiąc oddech. To było tak ważne, że wielu weteranów to sprawdziło, a potem nalegało, żeby wstać z lodu.

„Robimy to z jakiegoś powodu” – powiedział Green. „To ciężka jazda na deskorolce, ale wielu z nich robi to dość często. Nowi gracze prawdopodobnie mają trochę więcej problemów tylko dlatego, że tego nie zrobili. Faceci, którzy tu byli, wiedzą, co się wydarzy. wiele razy, więc wiele się dowiadujesz o tym, co facet robił w ciągu lata, aby się przygotować, zwłaszcza jeśli wiedzieli, że nadchodzi.

READ  Blue Jays spodziewają się powołać Rafaela Dullesa na spotkanie

Juolevi wiedział, że nadchodzi.

Pierwszego dnia obozu Juolevi został sparowany z Tylerem Myersem. Drugiego dnia został sparowany z Brady Keeperem i Victorem Pearsonem.

Trudno uniknąć czytania w te pary. Wygląda na to, że pierwsza para dała Gullivitowi szansę na zajęcie miejsca w trzecim duecie. Druga para to albo znak, że Juolevi może wysyłać AHL, albo jest to pojedyncza wiadomość.

Jack Rathbone i Luke Shen

W pierwszym dniu obozu była para defensywna, która prawdopodobnie będzie trzecim duetem Canucks, który rozpocznie sezon. Jednym z nich był Juolevi z Myersem. Drugim był Jack Rathbone z Lukiem Shenem.

Ponieważ Travis Hamonic nie jest jeszcze w obozie – więcej niż za chwilę – możliwe, że Shane mógłby zagrać na prawej stronie, aby rozpocząć sezon, a nie być siódmą obroną drużyny. Gdyby to zrobił, Rathbone miałby sens jako partner: to klasyczne ying i yang w parach defensywnych: świetny defensor, który zostaje w domu i mniejszy ofensywny defensor, który porusza się szybko.

To nie znaczy, że Rathbone nie może się bronić. W przypadku ofensywnego obrońcy zawsze jest takie założenie, że walczą do końca, ale Rathbone był szybki w obronie.

„Zwłaszcza w zeszłym roku myślę, że zrobiłem naprawdę duży krok, jeśli chodzi o ukończenie mojego 200-metrowego meczu” – powiedział Rathbone. „Myślę, że to zawsze będzie pytanie dla facetów takich jak ja i Hughesy, tak jak gramy w tę grę… ale staram się wkładać dużo wysiłku i myśleć o moim własnym rozumowaniu, które robię, aby spróbować i stworzyć obrazę”.

Rathbone pokazał trochę fanfary drugiego dnia, odpychając Vincenta Arsinoe, gdy poczuł, że skrzydło uderza go niebezpiecznie od tyłu podczas jednego treningu. Chociaż Rathbone nie jest największym facetem, jest ognistym konkurentem.

Canuckowie będą prawdopodobnie potrzebowali kogoś, kto wyląduje po lewej stronie trzeciej pary, aby wykonać kilka rzutów karnych, a to jest coś, co Rathbone chętnie robi.

READ  Vladimir Guerrero Jr. z Blue Jays wycofał się z tempa zwycięstwa nad zawodami AL MVP

„Jestem gotowy na każdą rolę, w której mnie widzi”, powiedział Rathbone. „Zabiłem w college’u i myślę, jak każdy, kto próbuje stworzyć ten zespół, jesteśmy tutaj, aby się uczyć, dostosowywać i dostosowywać do każdej roli, którą musimy wykonać, aby zacząć wygrywać niektóre mecze hokejowe”.

Shane wyglądał dobrze w obozie, wykorzystując swój rozmiar i siłę, by zdominować ćwiczenia bojowe i pokazując kilka szybkich kroków, gdy miał do czynienia z tak śliskim graczem, jak Garland.

Nie byłoby zaskoczeniem zobaczyć Rathbone’a i Shane’a razem podczas premiery.

Gdzie jest Travis Hammonic?

Największym pytaniem w obozie w Canucks jest nieobecność obrońcy Travisa Hamonica. Rysowanie Schenna w składzie ma sens tylko wtedy, gdy Hamonica nie ma w składzie.

Oficjalne słowo z Canucks mówi, że Hamonic ma do czynienia z „problemem osobistym”, ale kilka raportów sugeruje, że jego nieobecność jest powiązana z protokołem zespołu dotyczącym COVID-19.

W środę Jim Benning oświadczył, że drużyna będzie w 100% zaszczepiona na rozpoczęcie sezonu. Oczywiście Benning powiedział też, że Hamonic będzie w obozie, więc…

Ponowne poznanie Travisa Greena

Minęło trochę czasu, odkąd media stanęły twarzą w twarz z Canuckami. Podczas gdy widzieliśmy ją w telewizji i na rozmowach Zoom, byliśmy w stanie zobaczyć wszelkie zmiany w wyglądzie. oni nie.

Kiedy więc zadałem pytanie trenerowi Travisowi Greenowi — z maską na twarzy — chwilę zajęło mu ustalenie, kim jestem z bardzo prostego powodu: moich włosów. Doprowadziło to do tego, co uważam za najzabawniejszy do tej pory moment na obozie treningowym.

Szyderstwo Greena przyczepione do moich włosów, kiedy byłem Spędziłem środy na komentowaniu włosów Canucks Nie uciekaj ode mnie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top