Wyciekły rendery Samsung Galaxy S22 Ultra ujawniają dziwną konfigurację aparatu w kształcie litery P i rysika S Pen

Wspieranie ostatnich plotek, że seria S Samsunga będzie wyglądać bardziej jak nieaktywna linia Note, oficjalne rendery nadchodzącego Galaxy S22 Ultra Odkryj prostokątny kształt i rysik S Pen.

Samsung Galaxy S22 Ultra ma mieć zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 6,8 cala i wysokiej częstotliwości odświeżania. Wymiary OnLeaks Mierzy około 163,2 x 77,9 x 8,9 mm na 10,5 mm grubości, jeśli uwzględnisz wybrzuszenie kamery.

Urządzenie wydaje się również zawierać moduł kamery w kształcie litery P z konfiguracją czterech kamer i różnymi czujnikami. Jeden z obiektywów wygląda jak kwadratowy obiektyw peryskopowy, co oznacza, że ​​telefon prawdopodobnie będzie miał 10-krotny zoom.

Wygląda również na to, że S22 Ultra będzie zawierał rysik S Pen, który wsuwa się do gniazda w smartfonie, podobnie jak w poprzednich urządzeniach Note. Chociaż Galaxy S21 Ultra współpracuje z rysikiem S Pen, jest sprzedawany osobno i nie zawiera wbudowanej pamięci na rysik.

Niedawno przeciek dotyczący serii S22. Zawiera aparat marki Olympus Została ona zdemaskowana, co więcej, podobno wersja Ultra ma być uruchamiana z plikiem Aparat o rozdzielczości 200 megapikseli. Plotki wskazują również, że w smartfonie będzie brakować pliku pod ekranem wyświetlacza.

S22 Ultra prawdopodobnie wystartuje w styczniu lub lutym 2022 roku.

Źródło: Cyfra IndieI OnLeaks

READ  Redmi Note 10S Cosmic Purple Color Variant już jutro w Indiach; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top