Xbox Insider ujawnia nową grę Halo przed Halo Infinite

Według nowego raportu 343 Industries pracuje nad nowym projektem dzień dobry Swobodna gra i zrobi to wraz ze wsparciem nieskończona aura. Niestety, to wszystko, co ujawnia raport. Nowe informacje o przyszłości dzień dobry Tak się dzieje od znanego informatora Xbox i przeciekającego, Jeza Cordena, który podzielił się informacjami podczas ostatniego odcinka Xbox 2.

Co to jest dzień dobry Gra jest, mówi Corden. Nie wygląda na to, że będzie to kolejna duża część serii strzelanek FPS, co oznacza, że ​​wielu fanów Halo tego oczekuje. Halo wojny 3, co jest możliwe, ale powinno to oznaczać, że 343 Industries będzie współdeweloperem projektu tak jak było z Wojny Aury 2, gra, którą stworzyłem wspólnie z Creative Assembly. Halo wojny 3 Miałoby to sens, zwłaszcza biorąc pod uwagę związek między kampanią nieskończona aura i kampania Wojny Aury 2.

Co ciekawe, jeśli to prawda, rodzi to pytania o przyszłość nieskończona aura. Jeśli 343 Industries dotrzyma obietnicy nieskończona aura A jeśli ma konkurować z innymi gigantami w kosmosie, będzie potrzebował dużego zespołu, który będzie to wspierał, a nie tylko kawałka 343 branż.

Powiedziawszy to, na razie weź wszystko tutaj z najwyższą ostrożnością, ponieważ są to wszystkie informacje nieoficjalnej odmiany i również mogą ulec zmianie. Omawiane źródło jest bardzo wiarygodne i oczywiście nowe dzień dobry Gra z 343 Industries jest nieunikniona.

Aby uzyskać więcej informacji o Xboksie — w tym najnowsze wiadomości, wszystkie najnowsze plotki, przecieki i wszystkie najnowsze spekulacje — kliknij tutaj. Tutaj Ewentualnie sprawdź odpowiednie i aktualne linki wymienione bezpośrednio poniżej:

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Aby porozmawiać o wszystkich grach. Jaką przypadkową aurę chciałbyś zobaczyć wśród 343 branż?

READ  Microsoft ogłasza obszerne nowe funkcje dostępu dla Xbox

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top