Nowa funkcja dzielenia rachunków w Facebook Messenger będzie dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych

Facebook Messenger rozpocznie testowanie przydatnej funkcji, która pomoże ludziom obniżyć rachunki w przyszłym tygodniu, ale tylko w USA

Meta (dawniej Facebook) ogłosił tę funkcję w pliku Post na blogu zaokrąglanie roku. Nazwane Split Payments, Meta opisuje je jako łatwy sposób na dzielenie płatności poprzez czat grupowy za pomocą Messengera. Oto jak to działa:

Aby skorzystać z płatności dzielonych, kliknij przycisk Rozpocznij na czacie grupowym lub w Centrum płatności w programie Messenger.Stamtąd możesz podzielić rachunek równomiernie lub dostosować wysokość składki dla każdej osoby — niezależnie od tego, czy jesteś uwzględniony.Po wprowadzeniu niestandardowej wiadomości i potwierdzenie danych płatności na Facebooku Twoja prośba zostanie wysłana i wyświetlona w wątku czatu grupowego.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że jest to przydatna funkcja do przetwarzania płatności grupowych za takie rzeczy, jak jedzenie w restauracji, płacenie czynszu lub inne zajęcia grupowe. Oczywiście, aby to zadziałało, wszyscy będą musieli korzystać z Facebook Pay i Messenger – jeśli twoja grupa znajomych jest podobna do mojej, może to być trudne do wykonania.

To smutne, że Split Payments będzie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych w momencie uruchomienia, ale miejmy nadzieję, że oznacza to, że Meta może rozwiązać wszystkie problemy, zanim rozszerzy się na inne kraje.

Blog Meta opisał również nowe dodatki do „efektów grupowych” Messengera dla rozmów wideo. Możesz sprawdzić cały post Tutaj.

źródło obrazu: nie żyje

Źródło: nie żyje przez: 9to5Mac

READ  Najnowsze wersje Windows 11 Beta i Dev powodują, że dla wielu znikają menu Start i pasek zadań. Oto jak to naprawić [Updated]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top