Jeff Bezos i Elon Musk grzecznie po premierze Inspiration 4

Jeff Bezos i Elon Musk należą do najbogatszych ludzi na świecie. Obie są właścicielami prywatnych firm rakietowych. A publicznie ich relacje były naznaczone konfliktem.

W jednym godnym uwagi oświadczeniu Musk odpowiedział: „Kim jest Jeff?” i kiedy Zapytaj ankietera Blue Origin, spółka zależna SpaceX i Bezos (ostatnio Sprowadzenie założyciela Amazona na skraj wszechświata).

Ale w czwartek po wydaniu Inspiration 4 wszyscy byli trochę lepsi, przynajmniej na Twitterze. Bezos powiedział, że Musk i SpaceX z powodzeniem wystrzelili na orbitę załogę nieprofesjonalnych astronautów, podkreślając kamienie milowe dla załogowych lotów kosmicznych, niewyobrażalnych zaledwie kilka lat temu. Gratulacje.

Pan Musk odpowiedział grzecznie.

Obaj odbyli krótką rozmowę na Twitterze, ale przed nami jeszcze wiele sporów. Po tym, jak NASA podpisała kontrakt ze SpaceX na budowę kolejnego statku kosmicznego, Blue Origin, który sprowadzi astronautów na Księżyc krzyczeć wulgarnie Poza tym nie udało mi się go zdobyć Wyzwania regulacyjne zawiodłyFirma Bezosa trafiła do sądu federalnego, ponieważ kontrowersje wokół umowy trwają.

Jeff Bezos i Elon Musk grzecznie po premierze Inspiration 4

link źródłowy Jeff Bezos i Elon Musk grzecznie po premierze Inspiration 4

READ  COVID-19 w SASC: Oto, co wiemy przed nadchodzącą aktualizacją dla hrabstw

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top