Riddick Moss powraca do WWE TV na SmackDown

Riddick Moss powraca w turniejach WWE.

W dzisiejszej wersji Extreme Rules WWE SmackDown on FOX odbyła się premiera Happy Baron Corbin w jego nowym talk show „Happy Talk”. Corbin przedstawił się jako nowy gość, ale szybko przerwał mu Kevin Owens, który szukał odszkodowania za atak z zeszłego tygodnia.

Owens dotarł do ringu, ale wkrótce został zaatakowany znikąd przez mężczyznę ubranego na czarno. Ten człowiek objawił się jako łoś. Moss roześmiał się, gdy Fasolka atakowała Owensa, po czym dołączył do niego Corbin w podwójnej porażce z Owensem na ringu. Wykończyli Owensa podwójnym dławieniem na dole stalowych stopni pierścieniowych. Moss roześmiał się histerycznie, a Corbyn uśmiechnął się i stanął wysoko nad Owensem, aby dokończyć klip.

Moss nie walczył od czasu wydania WWE Main Event z 1 października 2020 r., w którym pokonał Erika z The Viking Raiders. Doznał zerwania ACL pod koniec września 2020 r. i był nieobecny do powrotu 17 września tego roku, pokonując Odyssey Jones w ciemnym meczu, zanim tego wieczoru zmierzył się ze SmackDown.

Zanim w zeszłym roku doznał zerwania ACL, Moss był w RAW Underground i innych ważnych meczach, zdobywając więcej wygranych niż przegranych. Miał także mistrzostwo WWE 24/7, które trwało od 10 lutego 2020 r. Do 22 marca. Moss podpisał kontrakt z WWE w 2014 roku i pracował z marką WWE NXT do listopada 2019 roku. Został powołany w styczniu 2020 roku.

Czekajcie na więcej informacji na temat powrotu Rossa do wydarzeń WWE w celu zawarcia nowego sojuszu z Happy Corbinem. Oto ujęcia z dzisiejszego rogu w Wells Fargo Center w Filadelfii:

READ  Justin Bieber mówi, że on i Hailey mogą próbować począć dziecko pod koniec roku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top