Jak właściwie mogą wyglądać rozmowy handlowe dla Blue Jays na spotkaniach GM?

CARLSBUDD, CA — Za kulisami, na początku sezonu poza sezonem działa rynek komercyjnej bejsbolu, a jest ku temu kilka powodów.

Po pierwsze, dyrektorzy ponownie łączą się osobiście po roku rozmów telefonicznych Zoom, aby porozmawiać na luźne rozmowy między spotkaniami w rozległym Omni La Costa Resort & Spa. Jest też fakt, że niektórzy ewidentni sprzedawcy pojawili się wcześnie, w tym Oakland Athletics i Cincinnati Reds. A żeby było oczywiste, prawie nikt jeszcze nie krążył. W tym momencie wszystko jest możliwe.

Już teraz Toronto Blue Jays biorą udział w tych rozmowach, w których rywalizujące zespoły pytają o swoich graczy, a różne zapytania wracają w drugą stronę. Zrozumiałe jest, że zespoły pilnie strzegą szczegółów tych rozmów, ale czytając między wierszami, możemy się domyślać, jak niektóre z tych dociekań rozwijają się na spotkaniach GMów.

Najpierw zdefiniujmy potrzeby Blue Jays. Ponieważ Robbie Ray i Stephen Matz są teraz wolnymi agentami, potrzebują wielu początkowych strzelców. Gracz jest priorytetem, może dwóch. A Blue Jays szukają dużej pomocy, od naprawionej blokady po odciążenie podczas gry.

„Jest wiele różnych sposobów na ulepszenie naszego zespołu” – powiedział w środę po południu GM Ross Atkins. „Jesteśmy otwarci na różne sposoby”.

Oczywiście oznacza to też rezygnację z czegoś. Podczas gdy niewielu łowców szoków jest dostępnych w wolnej agencji lub handlu, Blue Jays przyciągają uwagę swoim przyciągającym wzrok kwartetem Rhys McGuire, Danny Jansen, Alejandro Kirk i Gabriel Moreno (wydaje się, że jest to handel Moreno, który teraz staje się potencjalną elitą wysoce nieprawdopodobne). Oprócz myśliwych Blue Jays odbierają również telefony od swoich zewnętrznych graczy, ponieważ mają czterech graczy w trzech lokalizacjach.

Czy wymienią skład wielkiej ligi? Wolisz przenosić się z mniejszych lig, aby powiększyć drużynę ligi seniorskiej? A może rodzina Jayów jest na to otwarta?

READ  Toronto Blue Jays strzelili trzy gole na dziewiątym miejscu w zwycięstwie nad Miami Marlins

– C – odpowiedział Atkins.

Więc wszystko jest na stole?

„Tak.”

Z punktu widzenia Blue Jays sprawy są bardzo otwarte. Jednak, aby dojść do porozumienia, potrzeba dwóch stron, co rodzi pytanie, co inne zespoły mogą powiedzieć, gdy Blue Jays zapytają o swoich graczy. Przyjrzyjmy się więc niektórym potencjalnym sprzedawcom i sprzedawcom baseballu, aby zobaczyć, co mówią drużynom, które próbują odwieść swoich najlepszych graczy.

W Cincinnati Luis Castillo konsekwentnie osiągał wysoki poziom, zdobywając 3,72 ERA z 9,2 trafień na dziewięć przejazdów w pięciu głównych sezonach ligowych. W wieku 28 lat wciąż jest w kwiecie wieku i od dwóch lat nie ma dostępu do bezpłatnej agencji. Kiedy zespoły się kontaktują, The Reds są otwarci na jego transfer.

„Zawsze musisz słuchać, ponieważ nie wiesz, co tam jest”, powiedział dyrektor generalny Nick Krall. „Chcesz się upewnić, że wszystko, co leży w długoterminowym interesie twojej organizacji. Jeśli robisz lepsze ruchy dla organizacji, powinieneś przynajmniej porozmawiać.”

W Oakland nowicjusze Chris Bassett, Shawn Manaya i Frankie Montas uderzali co najmniej po jedną rakietę na sesję, publikując ERA poniżej 4,00. Jednak Bassett i Mane są rok od wolnej agencji, podczas gdy Montas są tylko dwa lata, co oznacza, że ​​​​największą szansę Oakland na odzyskanie czegoś dla trio może być tej zimy. Po dźwiękach są gotowi do wykonania kilku ruchów.

„W tej chwili jesteśmy otwarci na każdą rozmowę” – powiedział dyrektor generalny David Forrest. „Musimy być. Znając cykl, przez który przeszliśmy po trzech lub czterech latach rywalizacji, myślę, że powinniśmy być otwarci na wszelkie inne zespoły, które o to proszą”.

W Cleveland Jose Ramirez wnosi wybitne zdolności ofensywne na pozycję, którą Blue Jays chcą wypełnić. Dzięki dwóm przyjaznym klubom opcjom w jego kontrakcie, jest przystępny cenowo nawet dla małych posiadaczy rynku. Ale Blue Jays gonił za nim wcześniej. Jaką odpowiedź otrzymaliby, gdyby oddzwonili?

READ  Dzban UConn Justin Willis przeżył zawalenie się mieszkania na Florydzie

„Nie sądzę, abyśmy mogli zamknąć jakiekolwiek drzwi”, powiedział prezes Cleveland, Chris Antonity. „Częścią naszej odpowiedzialności jest zajmowanie się zespołami i zrozumienie, jak bardzo cenią naszych graczy, ale jednocześnie mogę powiedzieć, że myślimy o świecie Jose.

„Wierzymy, że jest nie tylko jednym z najlepszych graczy w grze na boisku, ale ma ogromny wpływ na nasz zespół w naszym klubie i poza nim. Wielu graczy przywołało wpływ, jaki wywarł na ich rozwój i to, w jaki sposób rozwijał się i doskonalił jako kluczowi gracze w lidze. Cieszymy się, że nadal jest częścią organizacji. Mamy nadzieję, że zostanie tu na długo.

W porządku – każda organizacja byłaby szczęśliwa, gdyby Ramirez. A czytając między wierszami tutaj, cena wydawałaby się fenomenalna – jak można się spodziewać po każdym wieloletnim kandydatem na MVP, który zarobi w sumie 24 miliony dolarów w ciągu najbliższych dwóch lat. Ale powiedzmy, że inny GM chciał naciskać. Jakie potrzeby chcą zaspokoić strażnicy tej zimy?

Anthonytti natychmiast przytoczył przestępstwo po roku, w którym Cleveland zajął 21 miejsce w baseballu w OPS. Zauważając, że Strażnicy odrzucili wybór Roberto Pereza, powiedział: „Możemy mieć szansę na poprawę głębi schwytania”. Wygląda na to, że gracze zewnętrzni również mogą mieć sens dla Cleveland.

„Myślę, że głębia naszego zespołu z głównej ligi i naszego systemu lig drugoligowych jest naprawdę na boisku, a konkretnie w środku, więc wydaje się mało prawdopodobne, że będzie to miejsce, na którym można się skoncentrować, ale możemy być otwarci w innych miejscach” – Anthonytti powiedział.

Na papierze jest to więc struktura warta zbadania. Jeśli Cleveland musi łapać i może korzystać z zewnętrznych graczy, Blue Jays są potencjalnym meczem. Mógłby to być Lourdes Grriel Jr. , który w połączeniu z młodym podporą, takim jak Kirk czy Jansen, stanowi atrakcyjny element centralny – przynajmniej w teorii. To, czy te rozmowy rzeczywiście mają miejsce, to inne pytanie, ale ćwiczenie pokazuje rodzaje odpowiedzi, które pojawiają się o tej porze roku.

READ  Niebieskie kurtki, Canucks, Oilers, Avalanche, More

Teraz najtrudniejsza część: przejście od początkowych rozmów, w których wszystko wydaje się możliwe, do bardziej zniuansowanej wymiany pomysłów, która ostatecznie determinuje, która z tych wielu wymyślonych transakcji się opłaci.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top