Bichette Jaysa angażuje się emocjonalnie w dyskusję o wpływie Semiena

Bo Bichette jest emocjonalny i ze łzami w oczach, zastanawiając się, co to znaczy grać u boku kapitana takiego jak Marcus Simin w tym sezonie. (Obraz za pośrednictwem Twittera/Sportsnet)

Stop Bo Bichette Blue Jays ma przed sobą całą karierę, ale Nie mógł powstrzymać się od emocji Kiedy myślisz o koledze z drużyny na środkowym boisku.

Marcus Simin ma za sobą rok kariery i po raz kolejny jest kandydatem do tytułu AL MVP. Z sześcioma latami więcej niż 23-latek, jasne jest, że podczas wspólnego sezonu otrzymał wystarczająco dużo lekcji, aby Bichette od razu zrozumiał, jak wyjątkowy jest po jego zakończeniu.

Przez kilka przelanych łez Bichette powiedziała, że ​​Semien „znaczy dla niego wszystko”. 31-latek ma trafić do bezpłatnej agencji tej zimy i bez potwierdzonego miejsca docelowego w klubie pojawiają się obawy związane z jego możliwym odejściem.

Chociaż Semien z pewnością nie zamknął jeszcze żadnych drzwi.

W pierwszym pełnym sezonie Bichette był w stanie zremisować w 16. największej wojnie wśród wszystkich graczy MLB, zgodnie z odniesieniem do baseballu. Semien i Vladimir Guerrero Jr. I asa Robbiego Raya, który jeszcze bardziej przyczynił się do Blue Jays 2021. Całkiem nieźle jak na kogoś, kto pojawił się tylko w 75 meczach ligowych przed tym rokiem.

Jeśli jest to częściowo spowodowane wpływem Simina, być może Toronto powinno się zastanowić nad zarabianiem pieniędzy, aby zatrzymać jednego z najlepszych graczy w baseball – i oczywiście człowieka z piątką plus i mentora w jego składzie.

Bez wątpienia będzie to opowieść utkana podczas zimy Blue Jays.

Więcej od Yahoo Sports

READ  Gracze gromadzą się wokół „odważnej” Osaki po wycofaniu się z French Open | Wiadomości tenisowe

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top