YouTube Music oferuje bezpłatne słuchanie Kanady w tle

Obraz artykułu zatytułowanego YouTube Music umożliwia bezpłatne słuchanie Kanady w tle

Zdjęcie: Simon Joyner / Personel (Obrazy Getty)

Jeśli kiedykolwiek używałeś telefonu do słuchania muzyki youtube Naprawdę chciałbym, żeby melodie kręciły się w ruchu Jeśli chodzi o inne aplikacje, wiesz, jak szczęśliwi mogą być kanadyjscy YouTuberzy, gdy wkrótce doświadczą dokładnie takiej zabawy. i mamy nadzieję, To znak, że idzie po nas wszystkich.

4 października Post na bloguGoogle, właściciel YouTube, ogłosił, że bezpłatne słuchanie w tle wkrótce zacznie być udostępniane kanadyjskim użytkownikom aplikacji YouTube Music.

Google napisał: „Każda nowa aktualizacja YouTube Music zaczyna słyszeć ludzi, a my słyszeliśmy Cię głośno i wyraźnie: utrzymuj muzykę”.

Nowa funkcja, dostępna 3 listopada, pozwoli kanadyjskim użytkownikom cieszyć się „słuchaniem radia przy wyłączonym ekranie”, zgodnie z zapowiedzią, co oznacza, że ​​wszelkie media emitowane z aplikacji YouTube Music będą odtwarzane bez przerw, nawet gdy używasz telefonu do robienia innych rzeczy lub wyłączasz ekran.

Chociaż bezpłatne słuchanie w tle od dawna jest standardową taryfą dla konkurentów, takich jak Pandora, Spotify i Tidal do tej pory oferował użytkownikom dostęp do tej funkcji tylko tym, którzy zasubskrybowali warstwę premium YouTube. Chociaż nie było od razu jasne, kiedy słuchacze w innych krajach mogą spodziewać się nowej funkcji w swoich aplikacjach YouTube Music – blog Google zauważa tylko, że użytkownicy powinni „sprawdzić dodatkowe informacje i plany rozwoju” – można bezpiecznie założyć, że YouTube wkrótce przedstawi tę funkcję szerszej publiczności w nadziei na konkurowanie z konkurencją skupioną na muzyce.

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że decyzja o rozszerzeniu dostępu do bezpłatnego słuchania w tle, YouTube Premium wciąż ma wiele do zrobienia: oprócz słuchania bez reklam użytkownicy mogą również pobierać filmy za darmo w trybie online lub offline, a także łatwo przełączać się między klipami audio-wideo i zwykłą muzyką.

Wiadomość pojawia się kilka tygodni po sukcesie YouTube zmuszony do zamknięcia Od kilku niezwykle popularnych botów muzycznych Discord, po rozczarowanie oddanych społeczności użytkowników, którzy używali ich do uruchamiania list odtwarzania zaplecza dla swoich serwerów.

READ  Po co patrzeć na rzeczywistość, kiedy możesz modyfikować to, co widzisz w czasie rzeczywistym?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top