Duclair powraca, Kapanen na zwolnieniach, Thomas and Blues Struggling (25 lutego) – DobberHockey

Antoni Duclair Zadebiutował w długo oczekiwanym sezonie w piątek po tym, jak do tej pory opuścił cały sezon z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. Duclair zanotował asystę czterema strzałami i prowadził drużynę pięcioma uderzeniami w ciągu 17 minut na lodzie, co obejmowało czas drugiej jednostki. Duclair (24% Yahoo / 45% Fantrax) jest warty spróbowania, jeśli potrzebujesz pomocy w zdobyciu bramki, ponieważ zdobył 30 bramek w zeszłym sezonie i powinien znaleźć się w pierwszej szóstce Panter w przyszłości. Duclair powinien być szczególnie atrakcyjny w ligach z limitem wynagrodzeń, gdzie jego pułap 3 milionów dolarów wydaje się niedrogi w porównaniu z jego limitem. (Został powołany do ligi z limitem wynagrodzeń kilka minut po aktywacji. Liga nie pozwala na dodawanie graczy w IR, stąd pośpiech.)

Aleksander Barkow Opuścił piątkowy mecz z powodu kontuzji ręki, tego samego problemu, który zmusił go do opuszczenia gry na początku tego miesiąca. Być może jego czas w IR byłby lepszy dla jego powrotu do zdrowia, chociaż może nie tak się dzieje z tą kontuzją. Panthers są jedną z coraz większej liczby drużyn szukających miejsca z dziką kartą w Konferencji Wschodniej, więc może to ostatecznie zająć się po sezonie, jeśli tak dalej pójdzie.

również dla panter, Rycerz Spencera Będzie nieobecny na czas nieokreślony po wejściu do programu pomocy NHL/NHLPA. Wszystkiego dobrego w jego powrocie do zdrowia. Alex Lyon Został wywołany i powinien zostać zarchiwizowany Siergiej Bobrowski W najbliższej przyszłości.

Pantery wystrzeliły 54 pociski Craiga Andersonai był w stanie powstrzymać wszystkich z wyjątkiem jednego w wygranym 3-1 Sabres. Anderson, lat 41, startuje mniej więcej raz w tygodniu, ponieważ wydaje się, że radzi sobie lepiej przy tym ograniczonym obciążeniu pracą niż przy większości startów. Wśród bramkarzy, którzy rozegrali co najmniej 20 meczów, tylko pięciu ma lepszy procent obron niż Anderson (0,920 SV%). Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że nie wiesz, kiedy zacznie, lub nawet nie gwarantujesz startu w danym tygodniu, Anderson może być warty pozostania z nim w głębszych ligach. Zdecydowanie warto transmitować teraz, gdy Sabres stają się coraz lepsi.

Jeffa Skinnera Strzelił dwa gole, co dało mu cztery gole w ostatnich czterech meczach i osiem punktów w ostatnich pięciu meczach. Może się wydawać, że jest w NHL od zawsze (tak naprawdę od sezonu 2010/2011, kiedy to zadebiutował jako 18-latek), ale ten sezon jest jego pierwszym z więcej niż jednym punktem na mecz (58 punktów w 54 GP) ).

READ  Wideo: J Atherton dzieli się tym, co mogło być w „The Knife Edge”

Wiele sukcesów Skinnera było związanych z sprzymierzeniem się z nim Korona Thompsona Większość sezonu. Thompson asystował przy wszystkich trzech bramkach Sabres, dając im trzy punkty z rzędu. Thompson ma również dziewięć punktów i średnio cztery strzały w ostatnich pięciu meczach. Może nieco zwolnić ze swojej dużej szybkości w pierwszej połowie, ale brakuje mu tylko 22 punktów do osiągnięcia 100 punktów.

Pingwiny stawiają walkę Caspri Kabanin na koncesjach. Produkcja Kapanena jest nieco wyższa (0,47 punktu procentowego/GP) niż produkcja z poprzedniego sezonu (0,41 punktu procentowego/GP). Jednak Kapanen ma tylko jeden punkt w ostatnich sześciu meczach, podczas gdy średnio około 12 minut na mecz. Bycie głównie na trzeciej linii nie pomogło Kapanenowi, ale wydawało się, że nie robił nic poza zdobywaniem punktów, gdy był w dolnej 6. Ruch był niezbędny do aktywacji Jana Roty z IR i zachowaj go Drew O’Connor w NHLu. Spodziewał się, że Kapanen zrezygnuje ze zwolnień, ponieważ nie zdobył wystarczająco dużo punktów, aby usprawiedliwić swój limit 3,2 miliona dolarów.

Po tym, jak The Blues objęli dwubramkowe prowadzenie w trzeciej tercji i przegrali w dogrywce z Vancouver w czwartek, Craigowi Berube wydawało się, że brakuje mu pasji ze strony swojego zespołu. Roberta Tomasza Wyraźnie znajdował się w zasięgu strzału Bérobé, z brakiem osłony obronnej Thomasa na dodatkowym słupku bramki.

Thomas odpowiedział w piątek, że nie zgadza się z komentarzami swojego trenera, ale czy to może być dzwonek alarmowy? Thomas nie zdobył punktów w ostatnich czterech meczach Jordana Kerro W trzech ostatnich meczach nie zdobył punktów. Jeśli to coś warte, Thomas zalogował się ponad 20 minut w ciągu ostatnich czterech meczów, ale to łączny minus 8 w tym okresie. Najnowsze statystyki nie uszczęśliwią trenera NHL. Mimo to Thomas musi nadal dużo liczyć, teraz, gdy oboje są Władimir Tarasenko I Ryana O’Reilly’ego Został sprzedany, a bardziej prawdopodobne jest, że nastąpi.

READ  Conor McDavid z Oilers zdobywa mistrzostwo Heart Trophy po raz drugi

Marek Giordano W piątek zablokowałem trzy strzały i wyrównałem Chrisa Russella wszechczasów w tej kategorii. 39-letni Giordano prowadzi Leafs w tej kategorii i jest w pierwszej trzydziestce w tej kategorii w tym sezonie. Gio może nie wykonać ataku, do którego był przyzwyczajony, ale jego wkład w kategorię bloków może dać ci powód, by zatrzymać go na swojej liście.

Badając zablokowane strzały, zauważyłem, że jeden zawodnik jest liderem w tej kategorii w tym sezonie. Aleca Martineza Prowadzi w lidze ze 167 zablokowanymi strzałami, podczas gdy trzech kolejnych graczy prowadzi po 141, 141 i 140 zablokowanych strzałach. Wśród graczy, którzy rozegrali co najmniej pięć meczów, nikt nie ma więcej zablokowanych strzałów co 60 minut niż Martinez (9,8 BKS/60). Złoci Rycerze prowadzą w lidze z czterema lekkimi meczami w przyszłym tygodniu, więc dodaj Martineza (12% Yahoo / 20% Fantrax), jeśli potrzebujesz pomocy przy blokowanych strzałach.

Frozen Tools – planer stołów

Pamiętaj tylko, że blokowanie strzałów jest swego rodzaju zwrotem, który ustępuje miejsca kontuzjom. Martinez opuścił 53 mecze w zeszłym sezonie z powodu kontuzji twarzy. Chris Taniew Jest kolejnym notorycznym blokerem strzałów, który spędził dużo czasu w IR przez całą swoją karierę.

Jesteś Rantą W piątek zanotował 32 interwencje dla Senatorów, co dało mu zwycięstwo w każdym z ostatnich czterech startów. Tylko Raanta lub Fryderyka Andersena Doznasz kontuzji Piotr Koczetkow Wracając do NHL, obaj bramkarze występujący obecnie w składzie Canesa mają GAA 2,50.

na drugim końcu, Cam Talbot Aktywowany z IR, pozwolił na trzy bramki na 29 strzałów. To nie był pojedynek, dla którego aktywowałem Talbota, ale powinien rozpocząć wiele meczów w ciągu kadencji senatorów z Antona Forsberga ranny.

Brenta Burnsa Strzelił wcześnie w pierwszym okresie Karoliny. Burns ma teraz pięciopunktową passę, w której ma siedem punktów. Ponadto ma co najmniej trzy strzały w czterech z ostatnich pięciu meczów.

Jednak nie mogłem w to uwierzyć, kiedy zobaczyłem to po raz pierwszy Andriej SwecznikowGole zdobyte we wtorek przez zespół były pierwszymi w nowym roku. Swisznikow nie strzelił wcześniej gola w 19 meczach. W piątek nie strzelił gola, ale zdobył jeszcze dwa gole. Svechnikov ma również plus 8 w ostatnich dwóch meczach z ośmioma punktami w ciągu ostatnich czterech, więc wciąż jest gorący Gracz, nawet jeśli nie odnajduje sieci regularnie.

READ  Minnesota Wild scratch Ryan Hartman vs. Flyers z powodu zwiększonych kar

JT Comfer Niedawno się zapalił. Comfer strzelił gola i dodał asystę w piątek, dając im osiem punktów w ostatnich trzech meczach. The Avalanche ostatni raz grali w niedzielę, kiedy Comfer strzelił trzy asysty. Niedawno przesunął się w górę składu, grając na linii punktowej z Mikko Rantanena. Jego wzrost w końcowym czasie na lodzie przesunął jego średnią sezonową o nieco ponad 20 minut na mecz. Chociaż nadal nie grał ogólnie na pierwszej jednostce power play, Compher grał wystarczająco dobrze, aby po raz pierwszy w swojej karierze zdobyć 40 punktów.

z Cal Makar w podczerwieni, Bowena Byrama Powinieneś zacząć. Obrońca Avalanche zdobył w piątek plus 3, co dało mu trzy gole i cztery punkty w ostatnich trzech meczach. Byram oddał również trzy strzały w każdym ze swoich trzech ostatnich meczów. Być może najważniejsze jest to, że Biram był również w pierwszej jednostce Power Play, miejscu, w którym mógł przebywać, gdy Makar jest nieprzytomny z powodu wstrząsu mózgu.

Conora Hellbwicka Wpuścił cztery gole w pierwszych pięciu strzałach, które miał przed sobą, zanim został wycofany pod koniec drugiej połowy przeciwko Avs. Hellebuyck otrzymał haczyk tylko raz w tym sezonie, więc nie jest to normą. Jednak Hellebuyck został oznaczony jako przegrany w sześciu z ostatnich dziewięciu meczów, mimo że w tej samej liczbie gier w tym okresie osiągnął jakość. Po dobrej pierwszej połowie (38 GP, 2,40 GAA, 0,924 SV%), wyniki Hellebuyck nieznacznie spadły w trzecim kwartale (7 GP, 2,81 GAA, 0,916 SV%).

Chodź za mną Świergot @pracownik Więcej fantazji o hokeju.