Patrick Alvin Vancouver Canucks GM Search

Wygląda na to, że asystent GM Patrick Alvin w Pittsburgh Penguins zostanie wkrótce mianowany następnym dyrektorem generalnym Vancouver Canucks, według TSN Hockey Insider Darrena Dregera.

Alvin, który pracował z Penguins przez 16 sezonów, pracował jako asystent GM pod kierownictwem Jima Rutherforda, szefa Canucks, podczas wspólnego pobytu w Pittsburghu.

Pierre LeBron TSN Hockey Insider poinformował we wtorek, że Alvin był w mieszance z byłym zawodnikiem NHL Matteo Darci, Scottem Milanbym, byłym dyrektorem Montreal Canadiens i kanadyjskim menedżerem bramkarzy Seanem Burke.

45-letni Darchy był finalistą kanadyjskiego stanowiska GM, które Kent Hughes sprawował w zeszłym tygodniu. Darchy był dyrektorem operacji hokejowych w Tampa Bay Lightning przez ostatnie dwa i pół sezonu, pomagając im osiągnąć mistrzostwo Pucharu Stanleya w 2020 i 2021 roku.

Grał w St-Laurent, Que. , 250 meczów kariery NHL z Canadiens, Lightning, San Jose Sharks, Nashville Predators i Columbus Blue Jackets. Przeszedł na emeryturę w 2012 roku.

Darche ukończył McGill na wydziale handlu w marketingu i biznesie międzynarodowym, a przed dołączeniem do front office Lightninga był wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu w Kanadzie w Delmar International.

Mellanbe, która odeszła z Canadiens w listopadzie ubiegłego roku, pracowała w biurze w Montrealu od 2012 roku, najpierw jako kierownik ds. personelu, zanim została mianowana asystentem GM w 2014 roku.

READ  Amerykańska drużyna hokejowa otrzymała skargę dotyczącą hałasu w wiosce olimpijskiej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top