Minnesota Wild scratch Ryan Hartman vs. Flyers z powodu zwiększonych kar

Napastnik Minnesota Wild, Ryan Hartman, przechodzi z pola karnego do strefy prasowej.

Główny trener Wilda, Dean Evason, powiedział KFAN 1003 w Minnesocie w czwartek, że Hartman zostanie podrapany w meczu z Philadelphia Flyers z powodu jego zamiłowania do wykonywania rzutów karnych w ostatnim czasie.

Hartmann ma pięć bramek i 14 punktów w 25 meczach w tym sezonie, a jednocześnie zbiera 47 karnych minut.

28-latek wykorzystał 21 minut karnych w ostatnich trzech meczach zespołu, w tym 10-minutowe niewłaściwe zachowanie przeciwko Carolina Hurricanes w zeszłym tygodniu. Ma -4 z jednym podaniem w tym okresie.

„Otrzymano wiadomość” – powiedział Hartmann o decyzji trenera w czwartek, wskazując, że skontaktowałby się z Evasonem w ten sam sposób, gdyby role się odwróciły.

Hartman jest drugim regularnym składem Wilda, który był zdrowym zadrapaniem w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a obrońca Matt Dumbaa wrócił z dwóch meczów jako zdrowy zadrapanie we wtorek.

The Wild wchodzą do czwartkowego meczu mając tylko jeden punkt za Calgary Flames i zajmując ostatnie miejsce z dziką kartą w Konferencji Zachodniej z dwoma meczami do rozegrania.

READ  Edmonton Oilers wpadają w pułapkę, przegrywając 5:1 na własnym lodzie w meczu 3: wyniki hokeistów.