Vladimir Miguel Guerrero dołącza do Mets z okazji Międzynarodowego Dnia Podpisu w 2024 r

Vladimir Miguel Guerrero dołącza do Mets z okazji Międzynarodowego Dnia Podpisu w 2024 r
Vladimir Miguel Guerrero dołącza do Mets z okazji Międzynarodowego Dnia Podpisu w 2024 r

\n\n”, „providerName”: „Twitter”, „providerUrl”: „https://twitter.com”, „thumbnail_url”: null, „type”: „oembed”, „width”: 550, „contentType „: „rich”},{„__typename”: „Markdown”, „content”: „Zawodnik międzynarodowy może podpisać kontrakt z drużyną z głównej ligi w okresie od 15 stycznia do 15 grudnia każdego roku. Musi mieć ukończone 16 lat przed podpisaniem umowy i 17 lat przed 1 września następnego roku, co oznacza, że ​​gracze urodzeni pomiędzy 1 września 2006 a 31 sierpnia 2007 będą uprawnieni do podpisania kontraktu w bieżącym okresie podpisywania umowy. Aby móc podpisać kontrakt, gracze muszą wcześniej zarejestrować się w Major League Baseball.\n\nGuerrero zostaje najnowszym członkiem organizacji Mets, który może pochwalić się starszym bratem w lidze; Luisangel Acuña, młodszy brat odważnych Ronald Acuña Jr, był najważniejszym wydarzeniem w karierze Maxa Scherzera, który powrócił w lipcu zeszłego roku i obecnie zajmuje 38. miejsce w rankingu baseballu.\n\nVlady Miguel jest także najnowszym członkiem klanu Guerrero, który dołączył do zawodowych szeregów po tym, jak zapolowy Pablo Guerrero zgodził się na kontrakt z drużyną Rangers rok temu od dzisiaj. „,”type”:text”}]”relativeSiteUrl”:”:/news/vladimir-miguel-guerrero-joins-mets-on-2024-international-„Dzień podpisania”,”contentType”: „news”,” subHeadline”: „Przyrodni brat drużyny All-Star 1B Vlad Jr. A syn Hoovera, Vlad senior, należy do klasy międzynarodowej w 2024 r.” Podsumowanie: „The Mets nie stracili czasu, aby w poniedziałek wywrzeć duży wpływ na arenę międzynarodowych kontraktów, ale to nie ich rankingi potencjalnych klientów ani pakiety potencjalnych klientów podskoczyły Ze strony. To było imię.\nGuerrero.\nVladimir Miguel Guerrero, przyrodni brat pierwszego bazowego drużyny Blue Jays All-Star Vladimir Guerrero,”tagline({\”formatString\”:\”none\”}):null, ” „Tags „:[{„__typename”:”InternalTag”,”slug”:”storytype-article”,”title”:”Article”,”type”:”article”},{„__typename”:”TeamTag”,”slug”:”teamid-121″,”title”:”New York Mets”,”team”:{„__ref”:”Team:121″},”type”:”team”},{„__typename”:”ContributorTag”,”slug”:”jesse-borek”,”title”:”Jesse Borek”,”type”:”contributor”},{„__typename”:”TaxonomyTag”,”slug”:”apple-news”,”title”:”Apple News”,”type”:”taxonomy”},{„__typename”:”TaxonomyTag”,”slug”:”mlb-top-prospects”,”title”:”MLB Top Prospects”,”type”:”taxonomy”},{„__typename”:”TaxonomyTag”,”slug”:”minor-league-baseball”,”title”:”Minor League Baseball”,”type”:”taxonomy”}]”type „story”, „thumbnail”: „https://img.mlbstatic.com/mlb-images/image/upload/{formatInstructions}/mlb/s5kbew3ed8cd95hkh7w3”, „title”: „Vladimir Miguel Guerrero dołącza do Mets on International Podpis 2024″}},”Team:121”:{„__typename”:Team”,id”:121}}} window.adobeAnalytics = {„reportingSuiteId”::mlbglobal08,mlbcom08″,”linkInternalFilters”:// mlb „} window.globalState = {„tracking_title”: „Major League Baseball”, „lang”: „pl”} window.appId = '' /*–>*/

READ  [UPDATED] Wyniki juniorów i klasyfikacja generalna Mistrzostw Świata 2023 w Leogang DH

Przyrodni brat All-Star 1B Vlad Jr. Syn Hoovera, Vlad senior, należy do klasy międzynarodowej w roku 2024

18:13 czasu UTC

Zespół Mets nie tracił czasu, aby w poniedziałek wywrzeć duży wpływ na międzynarodowe rynki kontraktów, ale to nie rankingi potencjalnych klientów ani potencjalne pakiety narzędzi rzuciły się w oczy. To było imię.

Tym, czym Vlady Miguel różni się od swoich krewnych z ekstraklasy, jest to, że uderza lewą stroną, wykonując płynny, krótki zamach z dużą siłą. Chwalono jego zdolność kontrolowania strefy uderzenia, zwłaszcza w tak młodym wieku, a oceniający byli pod wrażeniem jego kijów w akcji.

Vlad Miguel, podobnie jak Vlad Jr., kiedy podpisywał kontrakt z zawodnikiem reprezentacji międzynarodowej w 2015 r., jest postrzegany jako długoterminowy zawodnik na pozycji bazowego/lewego pola, którego narzędziem nośnym będzie kij. Choć na boisku nie jest postrzegany na równi z Vladem Jr., 17-latek z Dominikany zyskał już pozytywne oceny za swoje zaangażowanie w przygotowanie się do gry w drużynie. Fizyczna brutalność profesjonalnego futbolu.

Gracz międzynarodowy jest uprawniony do podpisania kontraktu z drużyną z głównej ligi między 15 stycznia a 15 grudnia każdego roku. Musi mieć ukończone 16 lat przed podpisaniem umowy i 17 lat przed 1 września następnego roku, co oznacza, że ​​gracze urodzeni pomiędzy 1 września 2006 a 31 sierpnia 2007 będą uprawnieni do podpisania kontraktu w bieżącym okresie podpisywania umowy. Aby móc podpisać umowę, gracze muszą wcześniej zarejestrować się w Major League Baseball.

Vlady Miguel jest także najnowszym członkiem klanu Guerrero, który dołączył do zawodowych szeregów po tym, jak rok temu zapolowy Pablo Guerrero podpisał kontrakt z Rangersami.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *