Firma Microsoft udostępnia rozwiązania Copilot AI w aplikacjach pakietu Office dla wszystkich firm

Firma Microsoft udostępnia rozwiązania Copilot AI w aplikacjach pakietu Office dla wszystkich firm

Firma Microsoft otwiera drzwi wszystkim firmom w celu uzyskania dostępu do funkcji pakietu Office opartych na sztucznej inteligencji. Program Microsoft Copilot for Microsoft 365 został uruchomiony w listopadzie, a klienci korporacyjni musieli zobowiązać się do co najmniej 300 użytkowników i odebrać telefon, aby znaleźć się na liście. Kiedyś był to minimalny dodatkowy koszt dla firm w wysokości 9000 dolarów, ale teraz asystent Microsoftu oparty na sztucznej inteligencji jest ogólnie dostępny dla wszystkich dużych i małych firm, bez minimalnej liczby użytkowników.

„Biorąc pod uwagę popyt i zainteresowanie, jakie słyszeliśmy ze strony małych i średnich firm, usuwamy minimalną liczbę 300 stanowisk” – mówi w rozmowie indywidualnej Divya Kumar, globalna dyrektor ds. marketingu wyszukiwania i sztucznej inteligencji w firmie Microsoft jeden wywiad z Microsoftem. krawędź. „Dzięki temu firmy każdej wielkości mogą skorzystać z opcji 30 USD i włączyć usługę Copilot na platformie Microsoft 365”.

Usunięcie wymogu zakupu 300 stanowisk to duża zmiana, ale Microsoft eliminuje również potrzebę posiadania planów Microsoft 365, udostępniając Copilot w aplikacjach Office dla klientów Office 365 E3 i E5. Abonenci Microsoft 365 Business Standard lub Business Premium będą mogli także kupić Copilot dla Microsoft 365 w cenie 30 USD za użytkownika miesięcznie.

Copilot może pojawić się w programie Word w celu tworzenia tekstu lub edytowania akapitów.
Obraz: Microsoft

Copilot dla Microsoft 365 nadal oferuje w tej chwili wysoką cenę początkową, ale wygląda na to, że pierwotnie spodziewaliśmy się premiery. Listopadowa premiera była wydarzeniem związanym z przedsprzedażą, podczas którego większość firm nie mogła tego dobrze zrobić, a dostęp do rozwiązania Copilot mogli uzyskać jedynie najwięksi użytkownicy korporacyjni.

Microsoft obiecuje, że oprogramowanie Copilot w aplikacjach pakietu Office zmieni sposób tworzenia i edytowania dokumentów. Oparty na technologii GPT-4 OpenAI, Copilot będzie współpracować z aplikacjami Microsoft 365, takimi jak Asystent, pojawiając się na pasku bocznym jako chatbot. Będzie także dostępna do przywoływania w trybie inline, umożliwiając użytkownikom tworzenie tekstu w dokumentach, tworzenie prezentacji programu PowerPoint w oparciu o dokumenty programu Word, a nawet korzystanie z funkcji takich jak tabele przestawne w programie Excel.

READ  Apple zapewnia małe wejście do swojego otoczonego murem ogrodu z certyfikatem RCS

Różne oferty Copilot od firmy Microsoft.
Obraz: Microsoft

Copilot jest również dostępny w aplikacji Teams, co jest idealne, jeśli chcesz podsumować spotkanie, na którym nigdy nie byłeś lub na które się spóźniłeś. Wątki wiadomości e-mail można także podsumowywać w programie Outlook, a rozwiązanie Copilot może generować wersje robocze odpowiedzi na wiadomości e-mail o różnej tonacji i długości.

Microsoft ma teraz trzy różne wersje Copilot. Zarówno dla konsumentów, jak i firm dostępne jest bezpłatne oprogramowanie Copilot, które w zasadzie jest chatbotem podobnym do ChatGPT. Następnie dostępna jest dziś nowa opcja Copilot Pro, dostępna dla konsumentów za dodatkową opłatą w wysokości 20 USD miesięcznie, która zapewnia funkcje Copilot oparte na sztucznej inteligencji w aplikacjach pakietu Office i nie tylko. Firma Microsoft oferuje teraz tę samą subskrypcję premium z większą liczbą funkcji dla firm w postaci Copilot dla Microsoft 365 w cenie 30 USD za użytkownika miesięcznie. Więcej informacji na temat nowej oferty Copilot Pro można znaleźć tutaj.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *