Swizz Beatz broni występu wokalnego swojej żony Alicii Keys podczas Super Bowl 2024

Swizz Beatz broni występu wokalnego swojej żony Alicii Keys podczas Super Bowl 2024

Swizz Beatz nie jest tutaj z powodu nienawiści do swojej żony, Alicii Keys.


Keys dołączyła do Ushera jako gość specjalny podczas niedzielnego występu w przerwie Super Bowl LVIII, a głos jej się załamał, gdy śpiewała piosenkę „If I Ain't Got You”, co spotkało się z krytyką ze strony niektórych fanów. Następnego dnia, Beatz Opublikowano na Instagramie Bronił występu swojej żony.


„Mówisz o niewłaściwej rzeczy!!! Nie widzisz tej oszałamiającej sukni, która zakrywa cały stadion” – napisała 45-letnia producentka muzyczna, zwracając uwagę na wysadzany klejnotami czerwony kombinezon i falujący wyraz Keys organza. Głowa, której odcięła po zaśpiewaniu na fortepianie utworu „If I Don’t Understand You”.





„Dzisiejszy występ był po prostu niesamowity z udziałem dwóch niesamowitych gigantów! Gratulacje @Przewodnik I moja miłość @AliciaKeys „Ta piosenka to klasyk” – kontynuował Beatz, chwaląc wykonanie w przerwie meczu przez dwie gwiazdy R&B ich przeboju „My Boo” z 2004 roku.


Muzyk, którego prawdziwe nazwisko brzmi Qasim Daud Dean, dodał w obronie występu swojej żony podczas występu w przerwie meczu na stadionie Allegiant w Las Vegas: „Nie wzbudzamy negatywnych uczuć po tej stronie. Tworzymy historię”.


READ  Książę Harry upewnia się, że królowa Elżbieta „ma wokół siebie właściwych ludzi”

Mniej więcej w trzeciej połowie występu Keys pojawiła się przy czerwonym fortepianie i zaczęła śpiewać swoje solo „If I Ain't Got You” – robiąc przy tym przerwę na wokal – po czym dołączył do niej Usher, aby dokończyć piosenkę jako balladę. Duet. Następnie Keys wstał od fortepianu i duet zaśpiewał „My Boo”, ściskając się nawzajem na zakończenie wspólnego występu.




Usher i Alicia Keys występują podczas Super Bowl Halftime Show w Las Vegas, 11 lutego 2024 r.

Tymoteusz A. Clary/AFP przez Getty


Po transmisji na żywo Super Bowl LVIII występ w przerwie meczu dobiegł końca Został przesłany na kanał YouTube NFLi wydaje się, że występ Keysa został zmodyfikowany w celu usunięcia błędu wokalnego.


Oprócz gościnnego występu Keys w przerwie meczu, HER dołączyła do Ushera, aby grać na gitarze podczas „U Got It Bad” i „Bad Girl”, podczas gdy Jermaine Dupri przemawiał na scenie, a Will.i.am dołączył do „OMG” i Lil Jona. Zaśpiewał „Turn Down for What” – zanim Ludacris wszedł do miksu na wielki finał, „Yeah!”


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Usher i Alicia Keys występują podczas Super Bowl Halftime Show w Las Vegas, 11 lutego 2024 r.

Patrick T. Fallon/AFP za pośrednictwem Getty


Kiedy we wrześniu 2023 roku ogłoszono, że Usher zostanie headlinerem występu w przerwie meczu Super Bowl w 2024 r., gwiazda nazwała to „zaszczytem życia”.


„To zaszczyt na całe życie, w końcu odhaczyć występ w Super Bowl na mojej liście życzeń. Nie mogę się doczekać, aż dam światu występ inny niż wszystko, co widzieli u mnie wcześniej. Dziękuję fanom i wszystkim, którzy sprawili, że nadeszła taka szansa” – oznajmił w oświadczeniu zawartym w oświadczeniu. „Zobaczymy się wkrótce.”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *