„Deadpool 3” zostanie uruchomiony ponownie przed Świętem Dziękczynienia

„Deadpool 3” zostanie uruchomiony ponownie przed Świętem Dziękczynienia


Pracownie XX wieku

Produkcja trzeciego filmu „Deadpool” będzie jednym z pierwszych dużych projektów filmowych, które zostaną wznowione po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej strajkiem SAG-AFTRA.

według różnorodnyZdjęcia do nowej części mają rozpocząć się przed Świętem Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, które potrwa dwa tygodnie.

Projekt to jeden z najbardziej znanych filmów, którego zdjęcia musiały zostać zawieszone z powodu strajku. Mówi się, że był w trakcie zdjęć, gdy zostały tymczasowo wstrzymane.

Zasłynęła także z tego, że sfilmowała większość tego, co nakręciła podczas strajku scenarzystów, co uniemożliwiło jej aktorom, w tym gwiazdorowi Ryanowi Reynoldsowi, improwizowanie w tamtym czasie tekstów. To już nie jest problem.

Premiera filmu była wcześniej planowana na 3 maja 2024 r., ale została przesunięta z tej daty. Reynolds potwierdził w Udostępnianie w mediach społecznościowych Dziś film jest nadal na dobrej drodze do premiery latem 2024 roku.

Spekulowano, że postprodukcja filmu „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat”, obecnie zaplanowana na 26 lipca przyszłego roku, może zmienić daty premiery z „Deadpool 3”, co da temu ostatniemu więcej czasu na dokończenie zdjęć.

Nie jest jasne, kiedy zdjęcia do innych wstrzymanych projektów Marvel Studios, takich jak „Thunderbolts”, „Blade” czy „Daredevil: Born Again”, zostaną wznowione.
Poprzedni artykułPremiera: „Orion i ciemność”
Następny artykułTrwają prace nad nowym spinoffem „Spartakusa”.

READ  Pierwsze spojrzenie na pociąg z pociskami zostało ujawnione w wirusowej reklamie Brada Pitta; Zwiastun pojawi się 2 marca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *