Spoilery Szpitala Ogólnego: Kirsten Storms dochodzi do siebie po operacji mózgu – ujawnia maksymalizację GH przez kilka tygodni

Generał Spoilery szpitalne (GH) tak mówią Kirsten Storms (Maxie Jones) dochodzi do siebie po operacji mózgu i ujawniła, że ​​będzie niedostępna przez kilka tygodni, zanim będzie mogła wyzdrowieć. Storms opublikował kilka nowych historii na Instagramie, aby wyjaśnić sytuację i wyjaśnić fanom, z czym się zmagasz.

W serii filmów nakręconych w samochodzie Storms przyznała, że ​​nigdy o tym nie mówiła. Poinformowałem wszystkich, że niecałe 48 godzin od czasu publikacji przeszedłem operację mózgu. Storms nosiła w szelkach ortezę szyi, więc wskazała, że ​​przyczyną była operacja.

Emme Rylan (dawniej Lulu Spencer) jest prawdziwą najlepszą przyjaciółką Storms, więc pojawiła się w filmie i bardzo się nią zaopiekowała. Storms ma w domu pielęgniarkę, która również jej pomoże, ale Rylan był bardziej niż chętny do pomocy jej przyjaciółce w potrzebie.

Rylan zażartowała ze Storms, która była w dobrym humorze, mimo że nie czuła się dobrze po trudach w szpitalu. Storms przeszła operację dolnej części mózgu i chciała wyjaśnić kilka rzeczy na ten temat, aby ludzie nie wpadli w panikę.

To, co musieli odsączyć i usunąć, nie było rakiem” – powiedział Storms. „Chcę to wyjaśnić teraz, zanim internet oszaleje od plotek na ten temat. Miałem bardzo dużą cystę, która podzieliła się na dwie części. „

Lekarz musiał otworzyć czaszkę Stormsa i zmniejszyć ciśnienie, więc Storms przeszedł operację i spędził kilka dni w szpitalu na rekonwalescencji. Teraz Storms będzie odpoczywać w domu i starać się wyzdrowieć, aby mogła wrócić do szpitala ogólnego.

Storms obiecał: „Będę naprawiać w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale wrócę do pracy, kiedy to się skończy”. Raylan nienawidził Storms z powodu jej prawa do „poświęcenia chwili” po operacji mózgu i zapewnił fanów, że Storms nadal uwielbia kręcić.

Storms przyznała, że ​​wykorzysta ten czas na nawiązanie więzi, więc dobrze jest widzieć ją pozytywnie nastawioną i dobrze się bawić z Rylanem pomimo niefortunnych okoliczności. Gdy nadejdą kolejne wiadomości GH, będziemy przekazywać aktualizacje.

READ  Shawn Michaels opowiada o swojej szczerej reakcji na powrót CM Punka do WWE

Spoilery Szpitala Ogólnego mówią, że serial powinien trwać, ale skontaktujemy się z tobą, jeśli Burze ogłoszą więcej o powrocie do filmowania. cdl będzie miał inne pliki Spoilery GH, aktualizacje i nowości do sprawdzenia Uczyń nas swoim punktem kontaktowym.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *