Serwery LittleBigPlanet zostały ponownie wyłączone po ogłoszeniu niezadowolonego fana #LittleBigVictory

Wojna w Mała duża planeta Społeczność nie ustaje, zmuszając serwery popularnej sieci do tego, aby nigdy więcej nie przechodziły do ​​trybu online Wcześniej w tym roku, Poinformuj nas, jak fan, który myślał, że jest sfrustrowany przyszłością serii, zaatakował go DDOS LittleBigPlanet 3, Powoduje utratę przytomności trwającą ponad sześć tygodni. Teraz użytkownik podpowiada jeszcze #LittleBigVictory Wstrzykiwanie obraźliwych wiadomości W grach innych ludzi.

Warto podkreślić, że nie dotyczy to użytkownika umieszczającego w tytule nieprzyjemne treści; Zamiast tego wydają się uzyskiwać dostęp do systemu powiadomień o wydaniu, którego używają do dzielenia się kontrowersyjnymi komentarzami.

Zrozumiałe jest, że Sony musiało wyłączyć serwery i udostępnić je Poniższe oświadczenie:

Oczywiście to wszystko oznacza bardziej przystanek dla serii, która wciąż ma lojalną i pełną pasji społeczność, która stara się cieszyć. Właściciel platformy wydaje się być zaangażowany w naprawianie problemów, co w końcu jest dobrą rzeczą – w końcu byłoby prawdziwym wstydem, gdyby te ciągłe ataki skłoniły PlayStation do rozważenia zminimalizowania strat.

READ  Snapdragon G3x Gen 1: Qualcomm przedstawia pierwszy układ do gier i nowy podręczny Razer

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *