W sieci pojawiły się plotki dotyczące flagowego wyświetlacza OLED OnePlus Ace 3

W sieci pojawiły się plotki dotyczące flagowego wyświetlacza OLED OnePlus Ace 3

OnePlus w przyszłym tygodniu zaprezentuje Ace 3 w Chinach i wreszcie poznaliśmy więcej szczegółów na temat smartfona. Marka podzieliła się specyfikacją wyświetlacza, ujawniając, że będzie to ten sam wysokiej klasy panel OLED, który zastosowano w OnePlus 12.

Panel oficjalnie nosi nazwę 8T LTPO i oferuje jasność 800 nitów w trybie ręcznym i 1600 nitów w trybie automatycznym. Najbardziej imponującym osiągnięciem jest maksymalna jasność na poziomie 4500 nitów. Panel otrzymał nawet ocenę A+ od DisplayMate.

Specyfikacje ekranu OnePlus Ace 3 i zwiastun OnePlus Buds 3

Oczekuje się, że telefon pojawi się jako OnePlus 12R pod koniec stycznia wraz z globalną wersją flagowca OnePlus 12. Marka podała, że ​​Ace 3 będzie miał metalową ramę i panel z matowego szkła z tyłu. Będzie nawiązywał do eleganckiego projektu wyspy aparatu, który widzieliśmy w dwóch ostatnich generacjach wysokiej klasy telefonów OnePlus i będzie dostępny w pięknych niebieskich lub brązowych kolorach.

Jeden ze zwiastunów ujawnił również, że suwak alertów będzie miał trzy tryby – cichy, wibracyjny i dzwoniący. Jesteśmy zaskoczeni, gdy OnePlus ogłasza tę funkcję, ponieważ była ona obecna w wielu telefonach w ofercie firmy i można się tylko spodziewać, że powróci również do Ace 3.

Premiera 4 stycznia obejmie także wprowadzenie słuchawek OnePlus Buds 3 TWS, które będą miały lepszą jakość dźwięku i lepszą izolację od wiatru podczas rozmów.

źródło (po chińsku)

READ  12 najlepszych ofert Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek jest nadal dostępnych w 2022 roku

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *