Polska – Andora: Kuba Vozhevatsky i inni celebryci działają w sieci po L. Mistrzostwa Świata 2022

W niedzielny wieczór piano-cervoni nie zrobili wrażenia, ale wykonali swoje zadanie. Andora wygrała mecz 3: 0. Robert Lewandowski otworzył wynik w 30. minucie. Kapitan drużyny piano-Cervonic awansował na 2: 0 w 55. minucie, na krótko przed końcem meczu Carol Oviedersky znalazł się na liście snajperów, co było jego debiutem w seniorskiej drużynie.

Artykuł jest kontynuowany pod wideo

Jak zwykle w przypadku meczów reprezentacji Polski, tym razem w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze na temat tego meczu. Jak skomentował drugi mecz reprezentacji Polski prowadzonej przez Paulo Sousę?

Niektóre linki w artykule są linkami. Po ich kliknięciu znajdziesz ofertę na konkretny produkt – bez ponoszenia kosztów, jednocześnie wspierając pracę naszej redakcji i jej niezależność.

Podczas meczu bardzo aktywny był dziennikarz Christoph Stanowski na Twitterze. – Andora Rozmiar mojego ogrodu. Cóż, należałoby trochę przyspieszyć – to jeden z założycielskich tweetów Weslow.com

– Dramatyczna, całkowicie dramatyczna gra. Można określić nawet działanie składowe – nieużywane, nawet spartańskie. Żadnych łodyg, wchodzenia w pole karne, zmiany pozycji, na czym można zawiesić oko. Przypadkowe cele, od walk po korupcję. Czekamy … – napisał po spotkaniu Stanowski.

READ  Kovit-19 Late Sophie Piano Competition rozpoczyna się w Polsce Wiadomości ze świata

– Andora nie ma lotnisk, poczty, waluty, uniwersytetów, polskiej ambasady ani kolei. Z drugiej strony nie mamy powodu do dumy. Dobranoc – napisał na Facebooku Kuba Vozhevatsky.

– Podsumowuję to w ten sposób: na Wembley zamiast drużyny przed meczem, reprezentacja ma plac budowy. Budowa na wczesnym etapie, z fundamentami, a nie dachami. Kolejna gratka dla prezydenta Bonnie za wybranie momentu zmiany selektora; Nie ma nic gorszego niż to. Obawy Wielkiej Brytanii są „ogromne” – powiedział dziennikarz Adam Kotlevsky.

– Widzę plus dzisiejszego meczu. Spędziliśmy dużo czasu na połowie rywala, bo w środę nie powinno nas tam być – skomentował były piłkarz Wojciech Kowalczyk.

– Narzekałeś prasie, że to bez stylu 1-0. Ostatecznie Polska pokonała rywala 3: 0. Może być jeszcze bardziej – wpis dyrektora Canal + Sports Micah Gonzogejics.

– Dziś strasznie jest myśleć o konkurencji z językiem angielskim w takiej formie. Plany są minimalne, ale realizacja tego planu też musi się rozegrać – skomentował polityk Janus Piozoski.

– Po tym meczu mam tylko jedno pytanie – A co z kolanem Lou? – wspomina Tomas Urban z Eleven Sports Mały szok dla Roberta Lewandowskiego.

READ  Tapicer stawia na polski rynek high pointów

Magiz Parskov z DVP Sport próbował wymienić zalety i wady niedzielnego meczu.

– (…) Zespół się zmęczył, my też się zmęczyliśmy. Debiutanci dostali impuls. Teraz Wembley … – Napisane przez komentatora sportowego DVB Magiza Ivaskiego.

Były tenisista i obecny komentator David Celt wspomniał o wprowadzeniu iders Wiedersky na Twitterze. – Bravo Carol Świderski. Obiecujący wpis – napisał mąż Agnieszki Radwaski, który jest wielkim fanem piłki nożnej.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *