Paulo Sousa wysłał trzech zawodników reprezentacji Polski na poziom reprezentacji Polski

W. Reprezentacja Polski Mikes Helic zadebiutował w czwartek przeciwko Węgrom (3: 3), ale tym razem Barnsley obejrzy mecz z trybuny, ponieważ nie znalazł się w składzie obrońców. Dzięki Andorze ma szansę zadebiutować Kamil PistkovskyDo kogo Portugalczycy poświęcali więcej uwagi podczas treningu. Sousa wprowadził kilka innych zmian w porównaniu do meczu z Węgrami.

Obejrzyj wideo
„Pracownicy Towarzystwa potrafią wzbudzić w nas emocje. Są powody do nadziei”.

Paulo Sousa dokonał zmian w meczu z Andorą. Wysłał trzech graczy na trybuny

Palo saous sa Miał do dyspozycji 26 zawodników i musiał wybrać drużynę na spotkanie 23 z nich Andora. Tak jak przed meczem z Węgrami selekcjoner nie wywalczył sobie miejsca Sebastian Kovalsik (Pogoń Szczecin) i Kawałek Bardosa (Legia Warszawa). Obaj zawodnicy znaleźli się wśród zawodników, których trener zaplanował na godzinny trening wyrównawczy na poligonie Legii.

10 tysięcy kilometrów od Polski 90 proc. Ludność ma polskie korzenie. Kiedy gra reprezentacja narodowa, zaczynają się dowiadywać [KOCHANI]

Według Mikeya Helica, to jest to Paulo Sousa zwraca uwagę na błędy 25-latka po meczu z Węgrami: – Mikey był w stanie lepiej zachowywać się w pewnych sytuacjach, zwłaszcza z piłką u jego stóp i musiał nią sterować. Nie miał odwagi, więc oddał piłkę blisko ustawionym kolegom.

Warto również zwrócić uwagę na brak bramkarza Żukasza Scorupskiego, u którego zdiagnozowano koronawirusa. Gracz jest obecnie samotny.

Trener Andory zaskoczył swojego ulubionego polskiego piłkarza. Trener Andory zaskoczył swojego ulubionego polskiego piłkarza. „Absolutnie to uwielbiam”

Nie zobaczymy od pierwszej minuty Sebastian Simansky, Jacobe Modera i Arcadius Recca. Spójrzmy na trio do tego: Posiadane, Srebrny i LewandowskiegoNigdy nie grali razem od pierwszej minuty. Pełny skład reprezentacji Polski na mecz z Andorą przedstawia się następująco:

Szczęsny – Bereszyński, Piątkowski, Glik, Rybus – Jóźwiak, Krychowiak, Zieliński, Milik – Piątek, Lesandowski

READ  Kuba ogłasza skład na Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Słowenia-Polska

– Oczekuję więcej od Sebastiana Simansky’ego i Arcadius Recca. Wyszli zdenerwowani na boisko, a dwie gry, które nie powiodły się, wystraszyły ich i ukryły. Powiedział, że w przyszłości powinni być bardziej pewni swoich umiejętności Palo saous sa W kolejnej delegacji po meczu z Węgrami – ale można to powiedzieć o wszystkich zawodnikach, bo przed przerwą nie pokazaliśmy się. Możemy kupić lepszą grę – obiecał.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *