To już koniec sezonu skokowego! Bieguny są daleko od siebie. Geeger zgarnia całą pulę w Planicy!

W pierwszej serii grał już od 13. etapu otwarcia Konkurencja W Blanicy były ogromne emocje. Czterech graczy pobiło swój życiowy rekord. Są to Niemiec Pius Pashke (230 m), Słoweńczyk Ziga Zeller (234,5 m) i Austriak Daniel Huber (237 m). Najbardziej interesująca była jednak ekscytująca słoweńska bitwa pod Pavloviciem, która skoczyła 249,5 metra!

Obejrzyj wideo
Straszny upadek Dantego w Blanicy. „To bardzo silny cios”.

Polska pozostaje daleko w tyle na scenie! Niemcy wygrali ostatnią drużynę sezonu

Zdalna zakładka Stocha w Blanicy

Tyczki skakały nieco lepiej niż poprzednie skoki na Planicy. Kamil Stoch Najdłuższy dystans skoczył w tym tygodniu na Letalnicy – 216 metrów. Jednak dało mu to dopiero 20. miejsce. Przed nim Andrzej Stokana był 19 i 18. David Kubaki. Obaj skoczyli 219 metrów. Mistrz świata Piotr Shia skoczył 226,5 metra, ale dał mu to dopiero 16 miejsce. Japończycy prowadzą po pierwszej rundzie Ryou KobayashiWylądował na 242 metrach i zdobył 10,2 punktu więcej niż Niemiec Karl Geeker i Pavlosik.

Kobayashi objął również prowadzenie w serii Planica 7 po tej zakładce. Zdobył 9,5 punktu więcej niż Geiger i 14,3 punktu więcej niż Pavlosik.

W drugiej serii był najlepszym Polakiem Piotr yłaSkoczył 230,5 metra i nie krył zadowolenia ze swojego przedsięwzięcia. Ostatecznie podniósł go na trzynastą pozycję. Stockana przeskoczył cztery miejsca, aby zakończyć piętnastym skokiem na 222 metry. Utrzymali swoje pozycje குபாக்கி (216,5 m) i Stoch (206 metrów). Dzięki temu ten ostatni uzyskał awans w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W sumie zdobył 966 punktów. To szóste miejsce na podium w jego karierze.

Carl Geeker unosił się w tej serii. Niemiec skoczył 232,5 metra z niskiego biegu. Najgorsze jest to, że Ryou Kopayachi wylądował na 217 metrach. W efekcie Niemcy wygrali mecz w Blanicy z 6,9 punktu przewagą nad Japończykami. Do małej kryształowej kuli dotarł w samolotach (dzięki wygraniu dużej liczby meczów, bo miał punkty jak Kobayashi), a także w serii Planica 7.

READ  Liberty Global wprowadza inteligentne WiFi w Polsce i Holandii

To całkowicie złamało kartę Holver Eckner GranerutWylądował na 204 metrach, co ostatecznie dało mu dopiero szesnaste miejsce. Puchar Świata zdobył jednak z ogromną przewagą, bo zdobył 1572 punkty. Na drugim miejscu znalazł się Marcus Eisenhower (1190). Piotr Iya był siódmy (825 punktów), a David Kupaki ósmy (786). ), Paves Wusek 45 (62 punkty), Magiz Code 58 (17 punktów), Stephen Hula 74 (2 punkty), Tomas Bilch 76 (1 punkt).

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *