„Poważne bzdury. Gratulacje dla wszystkich odpowiedzialnych”. Reprezentacja Storm Poland po kontuzji Lewandowskiego

Robert Lewandowski Z powodu kontuzji przegapi w środę eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 przeciwko Anglii w Londynie. Badania kliniczne i obrazowe wykazały równoległe uszkodzenie więzadeł w prawym kolanie. Krótki czas pozostały do ​​następnego meczu reprezentacji wyklucza udział kapitana reprezentacji w tym meczu. Może to zwiększyć ryzyko obrażeń. Już sama ta decyzja jest słuszna, biorąc pod uwagę zbliżające się Mistrzostwa Europy „- Poinformowałem PZPN przed południem w poniedziałek.

Obejrzyj wideo
Duda o Lewandowskim: Nasz narodowy zawodnik w sensie tej gry

Crescore Lotto wrócił do zespołu Sousa. „Bawiliśmy się z personelem”

W wygranym 3: 0 meczu z Andorą Lewandowski strzelił dwa gole i w 63. minucie opuścił boisko, zastępując go. Carol Świderski. Gdy tylko wylądował, został odsunięty na bok, gdzie lekarze zakryli mu kolano śniegiem. Po poniedziałkowym badaniu metodą rezonansu magnetycznego okazało się, że nie jest to normalne obciążenie, a kontuzja. Leczenie tego typu kontuzji – relacjonuje PZPN – Zwykle zajmuje to od 5 do 10 dni. To oznacza, że ​​Wembley będzie musiało poradzić sobie ze środą bez Polski Lewandowskiego.

Komentarze na temat kontuzji Lewandowskiego i wykluczenia z meczu z Anglią. „Bez niego bylibyśmy przeciętnym zespołem”

Nieobecność Lewandowskiego wywołała poruszenie na Twitterze, gdzie dziennikarze podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

– Nawet nie zapytałbym, czy warto tak zwariować. Narażanie Lewandowskiego przed Andorą jest generalnie skrajnym nonsensem i nieodpowiedzialnością. Gratulacje dla wszystkich odpowiedzialnych. Z Wielką Brytanią jest fajnie i to jest historyczne – napisał Mikey Connaughty, szef redakcji sportowej Canal +.

Robert Lewandowski Kontuzja kolana w ostatnim akcie zawodów! Wraca do Monachium, gdzie podejmie dalsze kroki w leczeniu. R.P. W zwycięstwie w Bundeslidze nie zagra z Lipskiem – Tomasem Vodorsiciem z portalu MexicoPL

– Gdyby Robert Lewandowski miał na skrzydłach Crescore Lotto i Roberta Katocha, bylibyśmy mistrzami świata, Katar też! – Komentarz Zbigniewa Mrozińskiego z tygodnika „Football Nona”.

READ  Pepco otworzy 500 sklepów dyskontowych w Europie

– Więc nie będzie aplikacji na Lewandowskiego, niech coś zrobi :). Juvia będzie miała przepustkę, a Bytech i tak coś zdobędzie. Crozi będzie cicho 1: 2 z aktem oskarżenia w drugiej połowie – napisał nasz dziennikarz Piotr Majzac.

– Kapitan reprezentacji Polski rozegrany w meczu eliminacyjnym o punkty to naprawdę oszczerstwo. Jeszcze przed chwilą spodziewaliśmy się, że Lewandowski zostanie zbudowany dla drużyny, a dziś krzyczymy, że rozegrał właściwy mecz – powiedział Conrad Forster ze Sportu.

– Losu nie da się oszukać, bo to nie niemiecki sanofita, kontuzja kolana. Widzę grilla Sausage, który ryzykował zdrowie najlepszych z pół-amatorami. Żeby to sprawdzić, miał prawo wystawić lidera w swoim drugim meczu grê Przy 3 napastnikach lewa strona wraca na pole. Piłka nożna to ryzyko – dodał Mike Pol z „Sports Channel”.

– Louis Czy pamiętasz Polskę, zanim osiągnęła światowy poziom? Awaria na EURO 2012, sen l. Mistrzostwa Świata 2010 i 2014. Czas ją rzucić i ruszyć dalej. Bez niego bylibyśmy bardzo przeciętną drużyną, która przez wiele lat nie pojechałaby na żadne mistrzostwa Europy ani na mistrzostwa świata – zapewniał Marek Vavorsinovsky z „WP Sporto Facti”.

Nie było go w kadrze od lat!  Bazar zdał sobie sprawę ze swoich uczuć i Saousa dostał szansęNie było go w kadrze od lat! Bazar zdał sobie sprawę ze swoich uczuć i Saousa dostał szansę

Taka była sytuacja w grupie po zwycięstwie Polski nad Andorą

Polska reprezentacja Po wygranej z Andorą i poprzednim remisie z Węgrami (3: 3) zajmuje drugie miejsce w grupie. Brytyjscy przywódcy pokonali Albanię w drugiej turze (2: 0).

  1. Anglia 6 punktów, bramki: 7: 0
  2. Polska 4 punkty, gole 6: 3
  3. Węgry 4 punkty, bramki 6: 3
  4. Albania 3 punkty, gole 1: 2
  5. Andora 0 punktów, gole 0: 4
  6. San Marino 0 punktów, bramki 0: 8

Polska ma lepszy bilans niż Węgry, jeśli chodzi o najlepszy bilans punktów fair play, w którym brane są pod uwagę żółte i czerwone kartki. Gracze Sausage otrzymali tylko dwie żółte kartki – obie przeciwko Węgrom, z pięcioma żółtymi kartkami i jedną czerwoną (za dwie żółte kartki) na Węgrzech.

READ  PepsiCo otworzy 7187 mln standardowych zakładów produkcyjnych w Polsce

Zwycięzca drużyny pojedzie na mistrzostwa świata

Zwycięzcy dziesięciu drużyn zakwalifikują się do mistrzostw świata. Drużyny z drugiego miejsca zagrają w barażach. Oprócz nich w Lidze Narodów UEFA będą dwie czołowe drużyny, które nie wygrają ani jednego podania z eliminacji. Trzy najlepsze drużyny awansują z play-off do mistrzostw świata. Półfinały play-off odbędą się w marcu 2022 roku. Walka przesądzi o ich ostatecznym awansie. Będzie to miało miejsce również w finałach, a gospodarz każdego meczu zadecyduje o wielu sprawach.

Mistrzostwa Świata 2022 odbędą się w Katarze, po raz pierwszy w historii nie latem, ale w listopadzie i grudniu (ze względu na wysokie temperatury). Mecze odbędą się od 21 listopada (poniedziałek) do 18 grudnia (niedziela).

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *