Norweski Dawn poddany kwarantannie u wybrzeży Mauritiusa z powodu chorób żołądka

Norweski Dawn poddany kwarantannie u wybrzeży Mauritiusa z powodu chorób żołądka

PORT LOUIS, Mauritius – Statek Norweski Dawn należący do norweskiej linii wycieczkowej przybył do Port Louis w poniedziałek po poddaniu go kwarantannie u wybrzeży Mauritiusa ze względu na zgłoszoną na pokładzie chorobę żołądka. Pierwotnie statek miał przypłynąć w niedzielę.

W oświadczeniu norweskim podano, że „niewielka liczba gości” cierpiała na „łagodne objawy choroby żołądkowej”. Rejs z Mauritiusa do Kapsztadu, który miał wypłynąć w niedzielę, teraz zabierze pasażerów do Port Louis we wtorek, chociaż podróżni nie otrzymali jeszcze ostatecznego planu podróży.

Norweski świt był o Plan podróży: 12 dni z Cape Town do Port Louis Zaczęło się to 13 lutego, kiedy po raz pierwszy zgłoszono problemy zdrowotne.

Rzecznik Norwegii powiedział: „W ramach naszych rutynowych procedur podnieśliśmy nasze procedury sanitarne na pokładzie, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla wszystkich na pokładzie i będziemy nadal podejmować wszelkie niezbędne środki, aby chronić naszych gości, załogę i miejsca docelowe, które odwiedzamy. ” Poprzednie oświadczenie.

Norweski zapewnia gościom bezpłatne zakwaterowanie w hotelu do czasu, aż będą mogli wejść na pokład statku, a także pomaga obecnym gościom na pokładzie w organizacji podróży.

Zach Wechter jest korespondentem podróżniczym „USA TODAY” mieszkającym w Nowym Jorku. Możesz się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

READ  Liczba hospitalizacji z powodu COVID-19 w Manitobie spadła o 19, a we wtorek nie zgłoszono żadnych nowych zgonów

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *