Hyundai Engineering wybrany jako preferowany oferent na „Projekt rozbudowy polskich olimpijczyków PKN”

25 maja firma Hyundai Engineering ogłosiła, że ​​została wybrana na preferowanego oferenta projektu EBC „Ekspansja Polskich Olimpijczyków PKN”.

. . / Dzięki uprzejmości Hyundai Engineering

Hyundai Engineering jest jedyną południowokoreańską firmą budowlaną, która wyróżnia się na europejskim rynku zakładów petrochemicznych, zdobywając kolejne zamówienia na rynku UE w 2019 roku po tym, jak Poland Polymer Polys pozyskało zamówienia na instalacje PTH i PP o wartości 1 miliarda dolarów.

Projekt rozbudowy Olimpijczyków PKN zlokalizowany jest w bloku środkowego Mazowsza, 120 km na północny zachód od stolicy Polski – Warszawy. Jest to duży projekt petrochemiczny, który rozkłada benzynę produkowaną w kompleksie petrochemicznym w bloku i produkuje 740 000 ton etylenu rocznie, znanego jako „ryż w przemyśle petrochemicznym”.

Hyundai Engineering utworzył konsorcjum z DR z Hiszpanii i uczestniczył w projekcie jako lider konsorcjum. Konsorcjum składające się z Hyundai Engineering i DR oraz wiodących europejskich firm budowlanych zostało wybrane na wykonawców podwójnego zasilania i wykonało podstawowe projekty.

Polska Projekt rozbudowy PKN Olefin Lokalizacja Zdjęcie / Hyundai Engineering dzięki uprzejmości

Od tego czasu Hyundai Engineering EBC został wybrany jako preferowany oferent po wygraniu konkursu, aby po wzięciu udziału w aukcji docenić jego podstawowy projekt i możliwości biznesowe od zamawiającego.

Hyundai Engineering ogłosił, że ponownie wygrał duży projekt w Europie, gromadząc podstawowe technologie projektowe i doświadczenie w realizacji różnych projektów w oparciu o wieloletnią współpracę z KPR.

Copyright © Korea ID Times Nieautoryzowane powielanie i redystrybucja zabronione

READ  Będzie więcej ograniczeń na święta wielkanocne. Premier potwierdza

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *