Wypadek związany z gotowaniem Zendayi wylądował w szpitalu

– Dlatego nie gotuję.

Zendaya Możesz mieć zauważalne wyczucie stylu i godne pozazdroszczenia kotlety aktorskie, ale jedyną rzeczą, której nie chce, abyś powtarzał, są jej umiejętności kulinarne!

Kevin Mazur/Getty Images na czas

w środę i Nagroda EmmyZwycięski aktor zabrał fanów na przejażdżkę po kuchni, która ostatecznie zaprowadziła ją do szpitala, i udokumentowała to wszystko w swoich historiach na Instagramie.

Historia zaczęła pokazywać jej palec owinięty bandażami, z podpisem: „A teraz spójrz… dlatego nie gotuję”.

Sytuacja szybko się nasiliła, ponieważ w jej następnym opowiadaniu Zendaya jest widziana siedząca w szpitalu, podczas gdy lekarze pracują nad jej palcem.

Rekordy gotowania skończyły się, gdy się skończyły trans Gwiazda ujawniła, że ​​dostała szwy. Zendaya ogłosiła później, że „nigdy więcej nie będzie gotowała”. Na szczęście miała u boku swojego najlepszego przyjaciela i asystenta Darnella Applinga.

Darnell ponownie opublikował to samo zdjęcie w swojej historii IG i zażartował: „Żadna nudna chwila z Zendayą nie jest zamierzona drogi Boże, pomóż mi chronić tę małą Hajfę, ponieważ jest niezdarna jak diabli 🤦🏾‍♂️”.

Miło widzieć ją w porządku! Masz niezapomnianą historię gotowania? Podziel się z nami w komentarzach poniżej!

READ  Niebezpieczeństwo! Zwycięska passa mistrza Mattii Roach osiągnęła 17 meczów

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top