Seth Meyers COVID pozytywny, późna noc robi przerwę

Seth Meyers

Seth Meyers
Zdjęcie: Peter Kramer/NBC (Obrazy Getty)

NBC odwołuje odcinki tego tygodnia Późna noc z Sethem Meyersem Po pozytywnym teście Myersa na COVID-19.

gospodarz Reklamuj to na Twitterze, pisze, „Zła wiadomość jest taka, że ​​test na COVID był pozytywny (dzięki, 2022!), a dobrą wiadomością jest to, że czuję się dobrze (dzięki za szczepionki i booster!) Odwołujemy resztę programów w tym tygodniu, więc nadrabiaj zaległości w następny poniedziałek, aby zobaczyć, jak wspaniałą stronę postaramy się zaoferować jako studio!!!”

Fan poprosił o to Mike Collins, jeden z obecnych w serialu scenarzystów, który kilkakrotnie pojawiał się przed kamerą, by pełnić rolę gospodarza. schollinowie Odpowiedział zdjęciem siebie siedzącego przy biurku Myers, pisze: „Nie może odmówić, jeśli nie zapytam!” Ale Scholens i jego Niestety, niesławny Reservoir Summit nie będzie mógł się odbyć w tym tygodniu.

Zapowiedź tygodniowej przerwy nadchodzi następnego dnia późną porą nocy Wrócił z wakacyjnej przerwy. I niestety Myers nie jest jedyną NBC Gospodarz, który niedawno zachorował na COVID. w Post na Instagramie Pokazując się w otoczeniu małego biurka 30 Rock, Jimmy Fallon podzielił się, że jego test był pozytywny pierwszego dnia Dzisiejszy pokazPrzerwa wakacyjna, ale od tego czasu wyzdrowiała.

on napisał:

Hej chłopaki, pierwszego dnia przerwy świątecznej u mnie pozytywny wynik testu na covid. Zostałem zaszczepiony i wzmocniony, co sprawiło, że miałem szczęście mieć tylko łagodne objawy. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom, którzy ciężko pracują przez całą dobę, aby rozpieszczać wszystkich. Podziękowania dla NBC za poważne traktowanie protokołów testowych i świetną robotę – a także za umieszczenie mnie w „Co 'chu gadasz’ o Willisie?” Izba izolacyjna, kiedy przekazali mi wiadomości.

Dzisiejszy pokaz Wrócił również 3 stycznia z odcinkiem z udziałem gości Anthony’ego Andersona i Carly Pierce.

READ  Po przywódcach czarownic z G7 królowa Elżbieta zasiada w urodzinowej procesji

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top