Dua Lipa odpowiada na atak na reklamę jej poparcia dla Palestyny

Dua Lipa odpowiedziała na ogłoszenie o ataku w New York Times, wymierzone w nią oraz Bellę i Gigi Hadid za ich wsparcie dla Palestyny.

Dua Lipa wezwała Global Values ​​Network i The New York Times do opublikowania reklamy atakującej oba przyszłość Nostalgia za przeszłością Piosenkarka, a także Bella Hadid i Gigi Hadid za publiczne wsparcie dla Palestyny. Ogłoszenie ataku następuje kilka tygodni później Izraelskie Siły Obronne zbombardowały Gazę; Ale na początku tego tygodnia ogłosili zawieszenie broni.

„Bella i Gigi umierają… Hamas nawołuje do drugiego Holokaustu. Potępiamy ich teraz” – krzyczało ogłoszenie.

W odpowiedzi Lipa napisała: „Solidaryzuję się ze wszystkimi prześladowanymi i odrzucam wszelkie formy rasizmu”.

Rich Fury / Getty Images

Liba wcześniej wyraziła swoje poparcie dla Palestyny ​​na Instagramie, potępiając „izraelski kolonializm, czystki etniczne, okupację wojskową i apartheid wobec narodu palestyńskiego”.

W zeszłym tygodniu Lipa napisał: „Solidaryzuję się ze wszystkimi prześladowanymi i odrzucam wszelkie formy rasizmu”. „To zawsze było #freepalestine, zawsze” – napisała Bella na Instagramie. „Mam dużo do powiedzenia na ten temat, ale na razie przeczytajcie i nauczcie się siebie. Tu nie chodzi o religię. Nie chodzi o szerzenie nienawiści do jednego lub drugiego. To jest o izraelskim kolonializmie, czystkach etnicznych, okupacji wojskowej i apartheidzie. naród palestyński, który trwa od lat! ”

Lipa obecnie spotyka się z młodszym bratem Belli i Gigi, Anwarem.

Wieloletni producent głosu OVO Noah “40” niedawno Cheb Wyraził swoje poparcie dla Palestyny Także.

[Via]

READ  Horoskop dzienny: 5 czerwca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top