Wyniki WWE Survivor Series 2021: Roman Reigns i Big E ścierają się z dreszczykiem emocji Becky Lynch i Charlotte Flair

Dwa mecze z udziałem najlepszych posiadaczy mistrzostw WWE pomogły ugruntować hit i miss serialu na Survivor Series w Nowym Jorku.

Podobnie jak w ciągu ostatnich kilku lat, program został zbudowany wokół fałszywej bitwy o dominację marki, gdy walczące gwiazdy przeciwnych programów Raw i SmackDown ścierały się na głośnych spotkaniach.

Podczas gdy dwoje z nich to zrobiło – zderzenie Becky Lynch i Charlotte Flair oraz spotkanie Romana Reignsa i Big E – w innych miejscach brakowało dużo ostrości.

Największym problemem firmy jest wykolejenie się, trzymając coroczny projekt na zaledwie kilka tygodni przed tym marginalnym wydarzeniem, co oznacza, że ​​zapaśnicy w rzeczywistości reprezentowali swoje występy tylko przez krótki czas. Wymaganie od fanów inwestowania w ich pozorną lojalność wobec czerwonej lub niebieskiej drużyny jest nieco przesadzone i czasami się to powtarza.

Były jednak godne uwagi wyjątki w dwóch głównych meczach o tytuł. Reigns i Big E zakończyli występ w nocnej walce pomiędzy zawodnikami wagi ciężkiej. Tutaj mamy krótką historię, w którą fani mogą zainwestować, pragnienie zemsty Mistrza WWE po atakach Reigns na braci Kofi Kingston i Xavier Woods w nowym dniu.

Randy Orton stworzył WWE pay-per-view na Survior Series.jpg

(WWE)

Reigns zawsze miał szansę wygrać tutaj, ponieważ jego dominujący bieg jako mistrz świata kontynuował na SmackDown i zrobił to po kontynuowaniu ataku na kolano Big E, ostatecznie przybijając włócznię na liczbę do trzech.

Dwaj najwięksi mistrzowie WWE zderzają się, gdy zderzają się Lynch i Flair. Podobno obaj rozwinęli legalny spór z dala od świata fabuł po starciu za kulisami, ale jest całkowicie możliwe, że firma wykorzystuje drobną bójkę w jednej ze swoich niesławnych pogmatwanych kwestii.

W każdym razie ich mecz był znakomity i był jednym z najlepszych tego wieczoru. Supergwiazdy zorganizowały dobrze rozegrany mecz, który zakończył się, zanim zdążyły odpocząć lub długo biec. Po zmianie uderzeń, zawieszeń i prób podania, Lynch zdołał odnieść zwycięstwo dzięki taktyce tylnej klapy po złapaniu lin za szpilkę, jak na ironię po tym, jak sędzia udaremnił próby Flaira, by zrobić to samo.

To nie był koniec dobrych rzeczy — nowojorska publiczność została potraktowana przez legendę Jeffa Hardy’ego w tradycyjnej męskiej wytwórni Raw vs SmackDown. Typowa manipulacja przez nowo stworzonego obcasa Kevina Owensa na początku sprawiła, że ​​skutecznie wyeliminował się po zejściu z boiska i policzeniu. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, wszystko zależało od weterana Hardy’ego i Rollinsa w tym, co samo w sobie jest bitwą marzeń dla fanów. Po raz kolejny logiczny wynik nastąpił, gdy Rollins wygrał dla Team Raw, ale nie wcześniej niż tłum podążał bezpośrednio za Hardy’s Rally.

Reszta tego meczu była dobra, ale była to bardzo złożona formuła, składająca się z pojedynczych elementów osobistej wrogości lub potrzeby ich wyeliminowania bez osłabienia (w tym Drew McIntyre i Bobby Lashley) nieco podobna do meczu kobiet z Sashą Banks, która tanio przegrała. count , ale prawdopodobnie jest to lepsze z tych dwóch, częściowo dzięki możliwości oglądania przez kilka minut Banks i Bianca Belair ponownie razem.

Becky Lynch pokonała Charlotte Flair na Survivor Series. jpg

(WWE)

Blair skończył jako gwiazda tego segmentu serialu, ponieważ WWE po raz kolejny dało tej niezwykle utalentowanej gwieździe solidnego zastrzyku, wygrywając mecz Raw jako jedyny ocalały, kończąc ostatni pojedynek SmackDown na Shotzi.

Innym meczem, który wydaje się być zawsze zaangażowany, było spotkanie Blue and Red Tag Team Champions, w którym RK-Bro odniósł zwycięstwo nad The Usos. Orton był gwiazdą pokazu w jego roszczeniach do zwycięstwa dzięki wspaniałemu RKO z karabinu maszynowego z najwyższej półki – tego wieczoru talent trzeciego pokolenia pobił rekord w większości meczów pay-per-view w historii WWE.

Był absurd, którego oczekiwaliśmy na głównych pokazach WWE – komercyjna dostawa była najwyraźniej motywacją do zwycięstwa Omosa w inspirowanym Pizza Hut Battle Royal, kiepsko nazwanym na cześć The Rock w 25. rocznicę debiutu Dwayne’a Johnsona w zapasach. Spółka.

WWE nie wstydziło się dojenia The Rock w serialu – przez cały czas przesyłali strumieniowo pakiety wideo z karierą gwiazdy Hollywood, a nawet mieli plotki Vince’a McMahona o złotym jajku podobno z najnowszego filmu Johnsona. Zabawa była dobra, ale była to najwyraźniej próba zbudowania wiary w to, że sam mężczyzna pojawi się na imprezie, co doprowadziło do rozczarowania, gdy nieuchronnie się nie pojawił.

Na początku Survivor Series, mistrz Interkontynentalny Shinsuke Nakamura pokonał mistrza Stanów Zjednoczonych Damiana Priesta przez dyskwalifikację w krótkim show, zepsutym przez więcej bzdur i gitarę Ricka Boogsa.

Jakiś zbędny program programu Survivor Series pozostawił w ustach zły smak tego, co zawsze było jednym z czterech największych głównych programów WWE roku. Ale było mnóstwo zabawy w nocy i więcej niż wysokiej jakości zapasy, aby zadowolić fanów.

Bianca Belair (w środku) wygrała mecz eliminacyjny dla swojej drużyny. jpg

(WWE)

Survivor Series 2021 Szybkie wyniki

Roman Reigns pokonał Big E

Becky Lynch pokonała Charlotte Flair

Mecz eliminacyjny Survivor Series: Team Raw (Seth Rollins, Finn Bálor, Kevin Owens, Bobby Lashley, Austin Theory) pokonał Team SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Woods, Sheamus i Happy Corbin).

Królewska bitwa między markami: Omos wygrał

RK-Bro pokonał Usos

Survivor Series Playoffs Match: Drużyna Raw (Bianca Belair, Rhea Ripley, Liv Morgan, Carmella i Queen Zelena) pokonała Tag Team SmackDown (Sasha Banks, Shayna Baszler, Schutzi, Natalya i Tony Storm)

Początek: Shinsuke Nakamura pokonuje księdza Damiana

READ  Vinnie Apis mówi, że brak zaangażowania innych członków jest powodem, dla którego opuścił Killing Devil Hill الشيطان

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top