Rozwijająca się firma zajmująca się wydobyciem litu wybuchowego | 2021-11-22 | aktualności inwestycyjne

W minerałach i górnictwie metafora projektu lub właściwości „Złotowłosa i CloseCurlyDoubleQuote; odnosi się do procesu, takiego jak bajka dla dzieci & CloseCurlyQuote; to jest & CloseCurlyQuote; ze względów ekonomicznych i zwrotu z inwestycji) Nie, inwestorzy szukają… To i CloseCurlyQuote; całkowicie poprawne.

Wchodzi Argentyńska Korporacja Litowo-Energetyczna. (TSX-V: LIT, OTCQB: PNXLF, Forum) — mineralog i deweloper akumulatorów skupiony na pozyskiwaniu wysokiej jakości projektów litowych w Argentynie i wprowadzaniu ich do produkcji, gdy świat przechodzi na elektryfikację oraz w celu zaspokojenia rosnącego globalnego popytu ze strony sektor akumulatorów, a zwłaszcza pojazdy elektryczne (EV i CloseCurlyquot;s). fakt, Ostatnie badanie przeprowadzone przez Market Reports World Podobno światowy rynek litu osiągnie zdumiewający poziom 6188 USD jeden bilion Do końca 2027 r. – w porównaniu do 387,7 mln USD w 2020 r.

Dziś argentyński lit jest w czołówce technologii w zakresie dostarczania tego ważnego surowca mineralnego pod względem przemysłowym i strategicznym, wydobywając obszar o powierzchni ponad 60 000 hektarów w Argentynie i obszar litowy CloseCurlyQuote; największy i najliczniejszy. Jej główne projekty to: Antuvala i Inkawasi Projekty litowe w północno-zachodniej Argentynie, smackdab w sercu Ameryki Południowej & CloseCurlyQuote; jest sławny. Trójkąt litowy. & ZamknijCurlyQuote;

Projekt Antofalla obejmuje 100% udziałów w około 9000 hektarów roszczeń górniczych, plus dodatkowe 5380 hektarów w ramach opcji, zlokalizowane na północnym krańcu Salar de Antofalla. Salar Incahuasi znajduje się w prowincji Catamarca w regionie płaskowyżu Puna w północno-zachodniej Argentynie, na wysokości około 3300 metrów nad poziomem morza. Salar znajduje się w bardzo suchym regionie, otrzymując średnio mniej niż 30 mm deszczu rocznie – warunek konieczny do powstania solanki parowej.

Trójkąt litowy, obejmujący części północno-zachodniej Argentyny, Wytwarza około połowy litu na świecie i zawiera około 60% znanych rezerw litu.(Kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Firma uważa, że ​​”połączenie wysokiego potencjału geologicznego i obiecującego klimatu popytu stworzyło warunki do identyfikacji i rozwoju nowych zasobów litu w Argentynie. & CloseCurlyDoubleQuote; Obecnie Argentyna produkuje około 10% światowego litu, co czyni go jeden z pięciu największych światowych producentów do 2020 roku.

READ  Sequel „Dune” dostaje zielone światło od Legendary, Warner Bros.

w wiadomościach

Dodanie do rosnącego portfolio litu i energii w Argentynie Niedawno podpisałem ostateczną umowę za 2370 hektarów Rincon West i 15 857 hektarów Pocitos w Argentynie & CloseCurlyQuote; s Hrabstwo Salta. Warunki opcji obejmują emisję 750 000 akcji po podpisaniu, 500 000 USD akcji w ciągu 12 miesięcy oraz płatności gotówkowe w łącznej wysokości 420 000 USD w ciągu 36 miesięcy.

10 listopadaNS, pokazując, że inwestorzy instytucjonalni i niepubliczni są zainteresowani litem w Argentynie, firma zamknęła pierwszą transzę nie-pośredniej oferty prywatnej w cenie subskrypcji 0,45 USD za jednostkę, przy całkowitym obrocie firmy przekraczającym 2 748 000 USD. Finansowanie podlega zatwierdzeniu przez organ regulacyjny, a wszystkie papiery wartościowe, które mają zostać wyemitowane w ramach finansowania, podlegają czteromiesięcznemu okresowi utrzymywania kończącemu się 10 marca 2022 r.

O firmie

Argentyna Lit i energia i zamknijCurlyQuote; Grupa zarządzająca s ma długą historię sukcesów w sektorze zasobów w Argentynie i udokumentowane osiągnięcia w stosunkach rządowych i społecznych. Firma jest członkiem Grosso Group Management Company – wiodącej firmy zajmującej się poszukiwaniem minerałów w Argentynie od 1993 roku. Grupa zgromadziła rozległą sieć kontaktów przemysłowych i rządowych, dając swoim spółkom członkowskim wyraźną przewagę w nabywaniu, eksploracji i rozwoju wiele projektów litowych o wysokim potencjale.

Dziś Grosso Group i Argentina Lithium & Energy mocno koncentrują się na środowisku, społecznościach, z którymi pracują, oraz kulturach w regionach, w których działają.

(Kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Wywiad wideo: Market Herald Canada i CloseCurlyQuote; s Power Play Argentina Lit i energia oraz CloseCurlyQuote; s wiceprezes ds. eksploracji, przejażdżka Milesa. 15 listopada 2021

(Kliknij na obrazek, aby odtworzyć wideo)

Aby uzyskać regularne aktualizacje i więcej informacji, odwiedź argentinalithium.com.

Pełne ujawnienie: Argentina Lithium & Energy Corp. Jest płatnym klientem wydawnictwa Stockhouse.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top