WWE rozważa otwarcie zakazanych drzwi do Royal Rumble Entrant w niespodziance dla mężczyzn

WWE zszokowało wielu fanów, gdy ogłosili, że Mickey James będzie taki sam Rywalizuj w tegorocznym Royal Rumble kobiet. James jest mistrzem Impact Knockout. WWE szokująco przyznało się do tego faktu W telewizji i mediach społecznościowych.

Zaczynają krążyć plotki o tym, jaki rodzaj współpracy może powstać między WWE a Impact. Tymczasem Wiadomości Ringside wyłącznie wymienione że AEW rozmawiał z biurem w Stamford o nadchodzących współpracach. Ogłoszenie Mickey Jamesa Royal Rumble wywołało burzę spekulacji.

Niedługo może być więcej niespodzianek. zapasy Poinformowała, że ​​kilka źródeł WWE powiedziało, że firma próbowała zabezpieczyć nieoczekiwane „drzwi, w których nie można było wejść”, aby wejść do męskiej Rumble. W tej chwili nic nie zostało potwierdzone.

„Miałem więcej niż jedno źródło w ten weekend i zapytałem bezpośrednio, powiedzieli, że uważają, że WWE spróbuje wejść w „nieoczekiwane” drzwi tabu w męskim Royal Rumble. Osobiście jestem sceptyczny, czy tak się stanie, ale ja może potwierdzić, że WWE jest przynajmniej otwarte na pomysł, co jest wystarczająco ekscytujące.

Wiadomości Ringside zgłaszane wyłącznie WWE jest teraz otwarte na sprowadzanie ludzi z innych firm. Mickey James może nie być jedynym, który przechodzi przez te zakazane drzwi.

Nurty profesjonalnego wrestlingu zaczęły się zmieniać wraz z pojawieniem się All Elite Wrestling w 2019 roku. Grupa Tony’ego Khana zawsze była otwarta na współpracę z innymi organizacjami. AEW w przeszłości wymieniał talenty z Impact i New Japan Pro Wrestling. WWE chce teraz ruchu.

Niespodzianka z innej firmy zapaśniczej będzie niespotykana w obecnej erze w męskim Royal Rumble. WWE współpracowało w przeszłości z innymi promocjami, ale obecnie w dużej mierze odbiega od praktyki. Fani będą musieli posłuchać Royal Rumble, aby sprawdzić, czy przez zablokowane drzwi czekają jakieś niespodzianki.

READ  Kate Middleton odbyła prywatną rozmowę wideo z Sussexes w swoje urodziny

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top