WR Rams Robert Woods cierpi na rozdarty ACL w praktyce, aby przegapić pozostałą część sezonu 2021

Chociaż Odell Beckham przybył do Los Angeles w piątek, przyszły skład Rams poniósł ogromną stratę.

szeroko zakrojony Robert Woods Zerwał swój ACL na treningu w piątek i opuści pozostałą część sezonu 2021, donosi Tom Pellisero z NFL Network, według źródła.

Trener Rams, Sean McVeigh, potwierdził reporterom kontuzję Woodsa przed sobotnim treningiem Rams.

„Jesteś chory, Robercie [Woods]powiedział McVeigh. Jak wspomnieliśmy wczoraj, podsumował wszystko, co było słuszne w tym miejscu. Co za wspaniały zawodnik, jest twardym zawodnikiem, świetnym piłkarzem i wspaniałym człowiekiem. To bardzo niefortunne”.

Peter Schrager z NFL Network donosi, że Woods doznał kontuzji kolana, gdy przelatywał samolot podczas jego wykrycia, i poczuł coś, gdy postawiono mu stopę. Wczoraj była nadzieja, że ​​według Schragera sytuacja nie jest poważna, ale kolejne testy potwierdziły zakres jego kontuzji.

„Jaką perspektywę daje ci ta gra”, powiedział McVeigh z żalem. „Po prostu leci coś w powietrzu, dziwnie wbił stopę w ziemię i wrócił i powiedział, że czuje się dobrze. Skończyło się na skanowaniu i niestety wynik, który wszyscy znamy, ujawnił.

„Zaatakuje swój odwyk we właściwy sposób. Kocham Roberta Woodsa. Gracze zostaną poproszeni o podniesienie się pod jego nieobecność. Nigdy nie zastąpisz takiego gracza jak on, ale z pewnością potrzeba wielu graczy, aby grać lepiej i naprawdę nosić pochodnię z powodu tego wszystkiego, czego nam bez niego brakuje”.

W czwartek przegrywa dla Woodsa Podpis Beckhama To wszystko jest ważniejsze. Jednak weteran Woodsa i dynamiczna zdolność do łapania i biegania zostaną mocno stracone dla zespołu Rams, który ma aspiracje do Super Bowl. WR drugi rok od Jeffersona Powinieneś otrzymać zdecydowaną większość strzałów Woodsa zaledwie kilka dni po wylądowaniu na mapie głębokości, kiedy pojawi się Beckham.

W dziewięciu meczach w tym sezonie Woods miał 45 przyjęć na 556 jardów i cztery przyłożenia, jednocześnie dodając kolejne uderzenie w ziemię. Znany ze swoich pewnych rąk, a także wytrzymałości, 29-latek nigdy nie opuścił więcej niż trzech meczów w sezonie w swojej dziewięcioletniej karierze.

Woods spędził ostatnie pięć sezonów w Los Angeles, gdzie dorastał i grał w piłkę uniwersytecką w USC. Podpisał umowę na wolny agent z The Rams przed sezonem 2017 po czteroletnim pobycie z Bills, którzy wybrali go w drugiej rundzie NFL Draft 2013. Woods miał dotychczas 570 przyjęć na 7077 jardów i 35 niszczycieli czołgów w swojej karierze w NFL.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top